Chp li milletvekillerinin Beşar Esad la fotoğraf çektirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

bu çok ilginç bi durum.. böyle bi dikdatörle hemde tam suriyede ki iç savaş en şiddetli durumdayken neden böyle bişey yaptılar diye düşündürüyor insanı..

Güncellemeler:
20 aydır halkını bombalayan Esad’ın propaganda için CHP’yi kullandığı belirtilirken CHP eski Parti Meclisi üyesi Savcı Sayan “Erdoğan Mısır’da binlerce Müslümana coşkuyla hitap ederken bizimkiler Müslümanları öldüren Esad’la poz veriyorlar, biz nasıl iktidar olacağız. Başbakanın Esad’la görüşmesini eleştiren partimin vekilleri bu pozu verirken çadırlardaki Suriyelileri hiç düşündü mü?
bu bi chp linin sözüdür..

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Oradaki olay bir Türk gazetecinin kurtarılması olayıdır. Bunun üzerinden bile kendilerine pay çıkartıp siyaset yapıyorlar. Fotoğrafı çektirdin tamam, medyaya verme amacın ne? Daha düne kadar Erdoğan'a ''Beraber tatillere gittin, fotoğraflar çektirdin...'' diyorlardı, şimdi sizin ne farkınız kaldı?

1|0
    0|2
    • Daha geçen tenis turnuvasında, Ulaştırma Bakanı, Aile Bakanı ödül törenine katıldıysa bu şovun karşısında CHP'lilerin yaptığı hiç birşey değil.

• Erdem kardeş, Eğer dikkatli okur isen Muhalefet adam gibi ''Muhalefet yapsın'' dedim. İşi elbette iktidar yapacak ama yapılan işleri de muhalefet takip edecek, takip etmekte bir iştir sonuçta. Şuurum yerinde, eyvallah!

• Akpnin sloganıdır. 'Muhalefet yapmıyorlar.'

Yapsa ne olacak? Muhalefeti dinleyen var mı?

Pek çok olay var, deniz fenerinden tut, ergenekona. Binlerce şey söylendi, muhalefet yapıldı. Sonuç? Yani kendinizi kandırmayın. Libyaya isyancılara el altından 35 milyon $ yollayan, suriye ile sınırdaki mayınları temizlemek için İsrail 49 yıllığına kiralamaya kalkan bir hükümete (ki nedenini bugün daha iyi anlıyorsunuzdur) ne muhalefet yapılabilir ki? Neyine muhalefet yapılacak? Dinleyen var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Yahu erdoğandan daha diktatör kim var şu dünyada? Ona bakarsan pkk lılar da müslüman. Onlar niye öldürülüyor? Senin mantığına göre bu sonuca da çıkıyoruz. Devlete silahla baş kaldıran kişi nerede olursa olsun katledilir.

Esat iyidir kötüdür ayrı konu. Ama Amerika istedi diye suriyedeki vatan hainleri ayaklanıyor, esad da rejimini koruyor diye kimse diktatör ilan edemez birini. Adam ülkesini seviyor. Onuru var. Kendisine saygısı var. Amerikanın köpeği değil. Bu kanlar da o yüzden dökülüyor. Bizimkiler ülkesini değil, kendisini seviyor, amerikan köpekliği yapıyor. Esadı o yüzden diktatör ilan ediyor. Maksat suriyenin petrollerine el koymak ve kürdistan kurmak.

Yani; Aç gözünü be isim. Derin uykudasın.

0|2
    1|0
    • pkk lılar müslüman mı bi araştır bence.. ayrıca esad amerikanın yalakası olmayabilir ama bu dikdatör olduğu gerçegini değiştirmez halkını öldürerek korunan bi rejim yerin dibine geçsin..

• bütün dediklerine katılıyorum son cümle hariç. bence kürdistan'dan ziyade Büyük İsrail peşindeler usta.

• Yahu amerikaya takılı kalmışmışmım. İsteseydi bitermişmiş. O yüzden mi Türkiyeyi suriyeye gir gir diye kışkırtıyor? Kendi ekonomisi patladı ABD nin. Savaş pahalıdır. Amerika suriye ile Türkiye savaşa girsin, ben ikisini de kontrol edeyim peşinde. Az beynini kullansan anlarsın.

Kenesiper, önce kürdistan kurulacak ki, sonra yahudileştirilsin, sonra İsrail toprakları genişletilsin. Asıl amaç petrol sonra da israil yeni toprak kazandırmak. Kürdistan sadece bir basamak. Filistin gibi...

• şeriatçı cahil özgür suriye ordusu adı altındaki terorist yönetimindense laik diktatör esad yönetimini tercih ederim

0|6
    1|1
    • işte sizler bu zihniyet yüzünden kaybediyorsunuz gayeniz yeni fikirler sunacağız mahlasıyla Atatürk'ü unutmak unutturmak.Bizler yeni fikirleri ancak Ulu Önder'in düşüncelerinden feyz alarak öne sürebiliriz.Kimseyide kandırmak aldatmak gibi derdim yok filhakika ben neye inanıyorsam onu söylerim.esad bir diktatördür.bölge demokrasisi için bir diken niteliğindedir.ancak bu gün emperyalist ülkelerin desteği ve kışkırtması ile ayaklanan barbar sürüleri değil demokrasi getirmek devletlerinin

• bağımsızlığını başka ülkelere peşkes çekmektedirler.bizim gibi bölgede söz sahibi olan kilit devletler buna izin vermemelidir.bu gün suriyedi karışıklık kanlı bir teror örgütü olan pkk ya yaramaktadır.süriyesınırımız ellerinie geçmiştir.bugün sözde demokrasi ve özgürlük getirecek olan özgür suriye ordusuna destek verenler yarın sözde kürt halkınaözgürlük getireceğini idda eden pkk terorüne destek verecekler.ve bizim bu gün süriyedeki teröre destek vermemiz pkk yı halkıngözündemeşrulaştırmaktadır

• esad 20 aydır filan ülkesinde zulm ettiği yok esad ailesi ülkenin başına geçtiğinden beri zaten orda zülm ve baskı vardı isteyen açıp baksın esadın babasının neler yaptığını kaç kişiyi öldürdüğünü...başbakanımız esada kardeşim derkende orda zulm ve baskı vardı ama o zaman kardeşimdi ailecek görüşüyoruz diyorlardı bu medya överek yazıyordu komşularımızla aramız çok güzel dış politikada komşularla sıfır sorun hedef buydu...ama ne oldu amerikadan emir geldi kardeşim oldu biranda düşmanın medya hemen başladı suriyede zulm var diye yahu kardeşim hiçmi tarih bilmezsiniz hiçmi araştırmazsınız suriyede yıllardır bu var zaten tıpkı mısır gibi tıpkı libya gibi ama amerika ne zaman isterse ozaman yazmaya başlıyor medya...tamam hadi onu geçelim peki yemende,suudi arabistanda ne var ordada demokrasi yok zulm var yemende kaç kişi öldü geçen sene?bir bakın bakalım hangi medya yazmış bunu yazmazlar...gülünç şeyler bunlar gören görüyor herşeyi medya ne yazarsa yazsın...

0|1
    1|0
  • Sen Esad'a nasıl diktatör diyebilirsin ya. Sen nesin? Neyin kafasını yaşıyorsun? Ayıptır ya. İlk başta sen kendi ülkene bakta diktatör kimmiş gör. Adam amerika'yı ülkesine sokmadı diye diktatör mü oldu? Dik duruş gösterdi diye diktatör mü oldu? Suriye'yi kanal d'den , atv'den izlediğin sürece öyle devam edersin. Suriye'de büyük bir isyan yok.Sadece bize lanse edilen o. Sence Hatay'a düşün havan topunu da Esad attı dimi? Ne kadar basit düşünüyorsunuz. Esad senin itoğuit başbakanın gibi amerikanın köpeği olmadı. Bu diktatörlükse yaşasın öyle diktatörlük. CHP'li milletvekillerini de tebrik ederim en azından sayın başbakan gibi teröristlerle fotoğraf çektirmediler.

0|1
    1|1
    • dikdatöre dikdatör denilir 2+2 dört..

• soru başka arkadaşım soruya cevap ver vereceksen başbakanı kötüleme yeri değil burası..

• ben zaten cevabımı vermiştim yorum atan sensin. ayrıca konu siyasetse daha kötü birini tanımadığım için boşbakanı kötülüyorum kusurumuza bakma artık.

• kanlarindaki darbecilikten kaynaklanan bir durum sanirim..

guclunun yaninda durur onlar, yillarca da darbecilerin yaninda olmadilar mi ?

2|2
    0|4
  • sıkıntı şu.. islam diye ortalığı inleten arkadaşlar! biz alevileri gene hakir görüp ezmeye calısıyorlar.. unutuyorlarki.. bıçak kemiğe dayandığında ortalık fena karışacak! alevi dedim! iyi okuyun kürt pkk yandaşı demedim! şimdi saçma sapan ortalık karşımasın.

0|1
    1|0
    • bunlar böyle kardeşim takma kafana. gözlerinin önünde filistin katledilirken gıkları çıkmadı.

• hükümetin isyancıları desteklemesi karşısındaki tutumlarını sergilemişler. işin iç yüzü hiçbirimizin bilemeyeceği kadar derin. hiçbir partiye yakınlık duymam ama şunu söyleyebilirim ki, bizim için en iyisinin olan bitene hiç karışmamak olduğunu düşünmekle beraber, illa bi tarafı destelemek gerekiyorsa bunun esad olması daha doğru olur.

ama gene de tavırlarını samimi bulmuyorum o ayrı..

0|3
    0|0
    • güncellemene baktım da savcı sayan süper pragmatist bir beyanda bulunmuş eksik olmasın. adamın derdi nasıl en doğrusunu yaparız değil nasıl iktidar oluruz. esadın öldürdükleri müslüman da isyancıların öldürdükleri budist mi? onu bırak ölenlerin hepsi insan değil mi?

maalesef bizi doğru hareket edenler değil nasıl iktidara gelineceğini bilenler yönetiyor. sen de git tayyibi savun burda mısırda yalandan şov yapıp israile haddini bildiricez diyor diye. sen git kendi düşmanlarını hallet önce.

• şuanda filistin konusunda kimin sesi çıkıyor haberleri izlersen görürsün.. mavi marmara gemisinde ölenlerin acısı dinmedi daha sen neyden bahsediyorsun..

• mavi marmara tamamen şovdu, diğerleri gibi, içindeki insanları tenzih ederim. o olaydan sonra asarım keserim dediği israille ticaret ikiye katlandı neyden bahsediyorsun sen? ama bak işe yaramış, adam iyi şov yapıyor hakkaten.

• basın esadı katil gibi gösterip erdoğanın orda savaş çıkarması için destek veriyor

0|4
    1|0
  • CHP yi bir kez daha tebrik ediyoum. Suriye Esadındır öyle kalacak orda abd emperyalizmini istemiyoruz. hiç bir buluşma boş değildir.

0|2
    1|0
    • tapusunu mu almış esad.. abd emperyalizmini istemiyoruz bunda hemfikiriz peki rusya noluyor iyilik için mi destekliyor esadı..

• suriye krallıkla yönetiliyor. rusya akdeniz e açılıyor. ordan suriyenin abd eline geçmesi işine gelmez. kardeşim evet esadın babasının dı o topraklar kendine kaldı. abd demokrasi ayağına yatıp ülkeyi sömürmek istiyor. lütfen ayık olun.

• Normal :))

Savaş bizim savaşımız değil ki hem gidip orada kaybolan gazetecilerimizden birini bulup getirdiler helal adamlara :))

0|2
    1|0
  • Medyanın gücü işte. Sana diktatör olduğunu söylerler ancak kimilerine göre ülkesinin bölünmesini engellemeye çalışan abd yalakası olmayan biridir.

0|4
    1|1
    • geçen sene kardeşti bu sene nahoş oldu . esad idi eset oldu yabancılaştırmaya bile dikkat ediyorlar bu kadar ince çalışan bir topluluk bunlar

• Soran: O kadar düz bakıyorsun ki. O füze yi esatın attığı ne malüm? Ülkemizi müdahale etmeye zorlamak için mühaliflerce yapılmış olma ıhtımalı aklına hıc gelmıyor mu?

Suriye zaten zor bir dönemden geçıyor neden extra olarak Türkiye ile uğraşsın? Az mantık sadece ,cok birsey degıl

• ben türkiye ye atılan füzeden bahsetmiyorum kendi halkına yaptıklarından bahsediyorum ...

• ben o fotografı çekilenlerin türk evladı olduğunu düşünmüyorum esad büyük bir katildir ve o fotografı çekilenlerde katille iş birliği yapanlardır...

1|0
    0|3
  • Doğru obamayla filan görüşmesi lazımdı değil mi tühh

0|6
    1|2
    • güncellemeyi okumanı tavsiye ederim..

• Olabilir parti içinde anlaşmazsızlık. Müslümanları öldüren esad değil bizzat abd ve onun yaverleridir. Yaverleri içinde bizde varız. Medyayı takip ederken biraz deşelim her yeri.

• tencere kapak olayı.

1|0
    0|1
  • doru olanı yaptılar yoksa bızı surıyeye karşı savaşa surukluyorlar barış işareti gibi düşünebilirsin

0|2
    0|0
    • daha çok esad tarafından kullanılmış yada bilinçli yapmışlar gibi duruyor..

• o konuda olumsuz birşey demeyeceğim fakat esir olan 2 türk daha vardı onları da kurtarabilseler daha anlamlı olurdu

0|0
    0|0
  • Chp zaten iktidar olamıyacağı için beni ilgilendirmiyor önümüzdeki 20 yıl iktidar olabileceğini öngörmüyorum chp nin .

0|0
    0|0
  • bir çok siyasetçinin değişik kişilerle çekilmiş çok ilginç fotoğrafları olduğunu medyada görebiliyoruz...

adı üstünde " siyaset" ...çok garipsememek lazım.

0|0
    0|0
  • bunların hepsi siyaset oyunları büyük ortadogu projesinin bir parçası bunlarda ön ayakçısı hepsi bu

0|1
    0|0
  • Esad diktatör degil bilakis ülkesini güçlü akbabalardan korumaya çalışan bir vatanperverdir

0|2
    0|0
    • tabi güçlü akbabalardan korusun kendi akrabalarıyla yesin.. kanlı bi şekilde..

• Resmi görüşme olduysa protokoldür. Altında illa ki pis bi şeyler aramaya gerek yok. Olabilir böyle şeyler.. Zamanın da Yaser Arafat'la Netanyahu'da resim çekilmişlerdi.. Bi şey çıkmadı..

0|0
    0|0
    • ama hemen gündeme getirildi bişeyler anlatılmak isteniyor gibi..

• Medya her şeyi gündeme getirir. Onlar da böyle hayatlarını kazanıyorlar..

• sadee muhalif olup işlerini yapıyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• işin içinde kılıçdaroğlu varsa normal :)

2|3
    0|5
  • kılıçdaroğlu neyi doğru yaptı ki şimdiye kadar...muhalefet olmak için oluyor hepsi bu

link

1|0
    0|1
  • babasının oğlu değil sonucta kanka da değiller adamla. uzun zamandır suriyede esir alınan habercileri evlerine götürmek için yapılan zorunlu temaslar bunlar. 1 i kurtuldu keşke diğeri de evine dönebilse en kısa zamanda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...