Erkeklere sorular...Bir kız...

1-bir kız ilk başta dikkatimi çekmezse sonradanda çekmez diyor musunuz

2-bakışlar mı daha önemli duruş mu

3-asıl soru benim birinin dikkatini çekmem için ne yapmam gerekiyor ama lanet olsun çocuk hiçbir yere bakmıyor önünden geç çarp yok yani kime çarptım ben diye bakmaz bile o derece ne yapmalıyım yani buraya ne yazacağımı bile bilmiyorum :( lütfen boşver sen falan gibi kötü bir şey yazacak hiç yorum yapmasın bile aklınıza ne geliyorsa yazın lütfen bütün düşüncelerinizi ** bu arada sevgilisi yok

Güncellemeler:
.

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• @soran; ne oldu bu işin bir sonu oldu mu? Merak ettim:=)

0|0
    0|0
    • başlığa baktım bu ne ya ben mi sordum bunu dedim :) 7 ay olmuş :D soruyu okuyorum şuan :)... hee şu çocuk bu soruyu sorduğumda 1 aydır falan ondan hoşlanıyor gibiydim bu soruyu sorduktan tam 1,5 ay sonra falan çocuğun benden hoşlandığını öğrendim (soruyu sorduğum dönem çocuk arada bakıyordu ama bir şey çıkarmamıştım işte 1 ay falan baya bakıştık) sonra bir arkadaş dedi seninle konuşmak istiyor diye ben de neden kendi gelmedi diye sinirlendim istemiyorum konuşmak falan dedim :DD sonra

• Ne diyelim artık.. kısmet diyelimm..hayırlısı olsun herkes için.. tekrar zahmet verdim özür diler teşekkür ederim:)

• asıl ben teşekkür ederim :) hatırlattığın için :)

Erkekler Ne Diyor 17

• yere mi bakıyo içe kapanıksa işin zor git selam ver sadece çevresinden izole birine kıyafet falan gereksiz bişeyler sor havadan sudan konuş sessizliğine dem vur

0|0
    0|0
    • içine kapanık değil yani yere falanda bakmıyor arkadaşıylarıyla takılıyor hep ve sadece onlarla ilgili hani çevresine bakmıyor ya be şeyi sormak istiyorum ben bir keresinde buna bakarken baktığımı gördü ve başka yöne çevirdi yüzünü yani sadece o zaman gördü beni uğraşma olmaz diyor musun yoksa devam etmeli miyim ilgisini çeker miyim zamanla

• senin ve onun hakkında bişey bilmiyorum ki bilemem arkadaşları olması içekapanık oadığı anlına gelmez yabancılara anormal soğuk bi duruş sergiliyosa ve samimi olduğu birileri yanında değil insanlarla hiç bi şekilde iletişim kurmuyo göz teması kuramıyo ve çevresinden dış dünyadan uzaklaşıyosa sosyalfobik olabilir ki bi sosyalfobik için karşı cinsle iletişim kurmak dehşet zordur ne kadar ilgisini çekerse çeksin bakmaya dahi cesaret edemiyebilir ha öyle bi durum kesin yok diyosan ilgisini çekmiyosu

• sanırım ilgisini çekmiyorum çünkü uzaktan falan izliyorum içne kapanık çekingen biri gibi değil duruşu faln yani ne bileyim açık açık bi özgüveni var belli yorumun için sağol :)

• 1-Yok öyle bir şey.

2-İkisi de önemli.

3-İşte burada sana yardımcı olamam çünkü senin ve onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Anladığım kadarıyla utangaç ver içine kapanık bir çocuk

0|0
    0|0
    • utangaç olduğunu sanmıyorum baya hareketli biri ama hep arkadaşlarının yanında etrafla alaksı yok gibi, bir de yok öyle bir şey demişsin yani bu dikkatimi çekmez anlamında mı

• ben anlatırımda zaten anlaack pek bir şey de yok aslında hani bi konuşmamız yok kelimelere dökecek bir şey seni meşgul etmekte istemem ama yinede teşekkür ederim :)

• Anlat hadi o zaman :)

• 1:Çekmedimi çekmiyo arkadaş zorlamanın anlamı yok.

2:Bakışlar ah o bakışlar.

3:Çocuk utangaç büyük ihtimal bende öyle sayılırım ama elbet rahat olduğu bir ortam vardır benim mesela sanalda çok rahatım yada arkadaşlarımın yanında o anda dikkatini kolayca cekebilirsin.

0|0
    0|0
  • 1-bu kızın tavırlarına bağlı dikkat çekmek uçarı kaçarı olmak değildir hanımefendi ağırbaşlılarda göz önünde olmasada dikkat çeker sonradan

2-ikiside birbirini etkiler ama duruş önemli

3-bence hoşlandığı şeyleri bulmalısın ikinizin de aynı şeylerden hoşlandığı şeyleri her insan farklıdır iyi tahlil et ne yer ne içer ne giyer sende onlara yoğunlaş aynı yerde yemek ye karşısında falan illaki görüyodurda ama sen rahatsız olursun die bakmıodur belki bilemeyiz

0|0
    0|0
    • nasıl giyidiğine dikkat edip o tarz giyinsem bunun faydası olur mu bunu yapabilirim çok iyi fikir aklıma gelemişti hiç çok teşekkür ederim fikirlerin için gerçekten mantıklılar :)

• açıkcası ben ilk bakışta ne hissedersem o ilerde pek hayır çıkmaz benim için. ve bakış değil duruş önemli duruş süreklidir bakış anlık yanılsama olabilirr. ve ilgi göster sohbet et belki bi umut..

0|0
    0|0
  • Aş biraz o zaman sınırlarını mesala bir yalan bul git ona bir soru sor birdaha gördüğünde de onu aynı yalan doğrultusunda başka birşey sor ya da söyle

0|1
    0|0
    • çocukla hiç konuşmuşluğum yok ne sorabilirim ki bi şekilde konuşmak benimde aklıma geldi ama ne sorabileceğim aklıma gelmiyor

• ben ce giyiminle ilgili dişilik ortaya koyacak bi kıyafetle.çocağa artık sevgilin varmı felan gibi salça olmıycakmışcasına.işle ilgili bi soru bul ve bakışlarınla onu davet et ;)ama keskin ve parıltılı bi bakış olsun

0|0
    0|0
  • Sana karşı beslediği duygular varsa dikkatini çekebilirsin senin çabalarınla olmaz diye düşünüyorum..Biz erkekler seçilmeye değil seçmeye meyilliyizdir ;)))

0|0
    0|0
    • işte sorun o garip gelebilir ama tanışmıyoruz yani ben onu yeni farkettim o beni farketmedi daha yani görmediği için bana karşı bi ilgisi olamaz

• '' hiç konuşmazsanız hiç tanışamazsınız değl mi;) '' haklısın :D hocalar iyi fikir diğerlerinden daha kolay devamını getirebilirim konuşmaktan çekiniyorum ama deneyeceğim bunu, teşekkür ederim :)

• Rica ederim..Hadi hayırlısı ;))

• Bu Kadar Utangaçsa Direk Selamlaş. Günaydın de. Her Gördüğünde..

0|0
    0|0
    • utangaç olmadığına eminim ve kalabalık bir ortam yani ona dersem direk anlar onca kişi var bu neden bana diyor diye düşünür kesin

• Yalnız kaldığında söyle!

• git tanışma teklifi et zaten oda ister hep erkekmi edicek kadın erkek eşitliği adına bir adım atmış olursun hem :)

0|0
    0|0
    • beni hiç tanımıyor direk reddeder

• bana taımadığım edersen tanışırım normali olanda bu erkek kabul etmsi yüksektir kız olsa rededer

• çıplak geç önünden illa bi fark olacaktır :D

0|0
    1|0
  • Güzel, ilgi çekici değilsin demek ki

0|0
    0|0
  • 1.Bence sonra da dikkatini çekmez.

2. Bakışlarına mana katman önemli

3. Bir fikir veremem.

0|0
    0|0
  • 1. çekmez diyorum. 2. bakışlar diyorum 3. bir vesileyle tanış kalbini çalmaya bak diyorum

0|0
    0|0
  • çocuk utangaç ergendir belki?

0|0
    0|0
  • Sonrası olmaz

Bakışsız duruş olmaz

Ne halin varsa gör

0|0
    1|0
  • etrafına bakmıyor aaaa,tipsizdirde o yanlışmıyım

0|0
    0|0
    • ya yok tam aksine tip baya iyi hani diyeceğim burnu havada biri kızlara pas vermiyor ama yok öyle biri değil sadece arkadaşlarıyla takılıyor işte etrafa hiç bakmıyor

• cinsellik sevgili olmanın bir parçasıdır bana göre. saklamaya gerek yok artık tüm gençlerimizde tavşan gibi s*vişiyor herkes biliyor... sen erkeğe nasıl davranırsan oda sana oyle davranır diyeyim kısaca anla :)

• anladım, yorumun için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet hepsi için

0|0
    0|0
  • aaaa Benim durumumun aynısı :D

gittim konuştum.ters bi cevapp vermez diyosan konuş gitsin.

ister herhangi bi konu aç ister direk hoşlandığını vs. söyle

zaten eğer anlattığn gibi biriyse ve istedğn gibi gitmezse işler o olayı hiç olmamış sayar hayatına devam eder.

rezil olmazsın korkma :D

0|0
    0|0
    • peki sen konuştun mu tepkisi ne oldu? yani ben konuşamam normalde hiçbir konuda çekingen biri değilim ama bu konularda öyle değil biraz utangaç biriyim konuşamam yani

• burada anlatmak bu kadar mı zor :D

• Evet :D

Yükleniyor...