Galatasaray - Beşiktaş Maçının Hakemi Hüseyin Göçek Nasıl Olur?

En iyisi federasyon şimdiden Şampiyonluk kuparsını Galatasaray'a versin. İnsanlarla alay ediyorlar resmen. Bu adam Galatasary kulübünün oyuncusu bunu bilmeyen yok. Bu maça atanmasının tek bir izahı var Galatasay'ı şampiyon yapmaktır !

Galatasaray - Beşiktaş Maçının Hakemi Hüseyin Göçek Nasıl Olur ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Maç oynanmasın direk 6sye 3 puan yazsınlar bence

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Besiktasli fotografi da var 😄

0|2
    1|1
    • O zaman o fotoğrafın linkini buraya at da görelim. Biz hiç görmedik daha böyle bir şey.

• Sonuç olarak GS FB BJK formalı fotoğraflarının çıkması değil de yönettiği maçta hata olup olmayacağı önemli. Bunu da maç sonrası göreceğiz.

Ama bana kalırsa belli bir takımla bağı olan hiçbir hakem o maçı yönetmemeli.

• soruyu soran arkadaş kızın cevap vermsini beklemeden hemen engellemişsin korkak @demirkartal

• Kim atanırsa atansın son yıllarda gördüğümüz ve alıştığımız bir durum. Uzun zamandır hatırlamıyorum ki Gs- Bjk maçında Gs'lilere haksızlık yapılsın.

0|1
    0|1
    • Şu hale bak insanları artık alıştırmışlar bu hayal kırıklığına !

• Bizi bahaneci olarak görüyolar evet haksızlık olunca tepki vermek normaldir, burdan anlaşılacağı üzere bazılarının hakkı uzun zamandır yenmiyor

• Allah büyüktür elbet ahımızı alır.

• Şimdiden başladınız maçı bu hakem yönetmese sanki Beşiktaş kazanacak da Allah akıl fikir versin.

0|3
    0|1
    • Biz o kazanır bu kazanırın derdinde değiliz tarafsız bir hakemin bu maça atanmamasının derdindeyiz hanım efendi.

• İnsanlara laf atıp engellemek etik değil.

• Senin savunduğun arkadaşın '' Ben anlatamiyorum galiba. Adamin oynamis oldugu takimlar onlar diye onlardan birini mi tutmasi gerekiyor? Cok sig beyinleriniz var kusura bakmayin. Neyse baska cevap vermeni istemiyorum. Al bunu da izle gulersin ''

Böyle yazarak karşısındakine sus, konuşma diyerek emir kipi şeklinde konuşursa her şekilde engellenir ve bu herkes tarafından etik karşılanır !

Erkekler Ne Diyor 12

• Mantığın o kadar berbat ki gerçekten bazı şeyleri akıl edemediğini düşünüyorum. Diyelim ki Huseyin Göçek Galatasaray'lı peki diğer hakemler uzaydaki takımlarımı tutuyorlar?
    Hadi onuda geçtim bu futbolu yöneten insanların hepsi sizin Kulübünüzde başkanlık yapmış ve yönetiminizde görev almış isimler. Buna niye sesiniz çıkmıyor
    Klasik Galatasaray mağlubiyetinin bahaneleri bunlar.

1|0
    0|1
    • Eğer bu hakemi Fenerbahçe forması ile fotoğrafı olsa bu hakemi bu maça tayin etselerdi siz ortalığı yıkardınız neyin kafasını yaşıyorsun.

• Federasyon Galatasaray düşmanı olmasa Fenerbahçe nin maçınida aynı gün aynı saate koyardı. Ama sırf Galatasaray kendi sahasında Şampiyon olmasın diye böyle skandal bir karar aldılar.
      Galatasaray mağlubiyetinin bahanelerinin kilifini uydurma

• Beşiktaş en son ne zaman yendi Galatasaray'ı
    ben hatırlamıyorum sen hatırlıyor musun?
    kaç haftadır galibiyeti unuttunuz takımınız oynamıyor şampiyonluk kaçtı buna bir çözüm bulmak yerine şimdiden başladınız hakemi baskı altına alma çalışmalarına.
    sıkıntı yapmayın biz pazar günü onu stad da yaparız ;)

0|0
    0|1
    • Elma ile armudu karıştırıyorsun sorduğum soru ile alakası yok yazdıklarının

• Maç başlamadan bahaneler.. Tebrik ederim erken hareket hayat kurtarır

2|2
    0|1
    • Fenerbahçe forması giymiş olsa bu hakem ve bu maçı yönetse yerinizde durar mıydınız?

• Biz bu maçı konuşuyoruz sen daha nelerden bahsediyorsun sen devam et.

• Hala savunabiliyorsun ya başka bir şey demeyeceğim

• Adamlar once kucuk kulupleri satin aldi yetmedi hakemleri satin aldi yetmedi federasyondaki yoneticileri satin aldilar. O da yetmedi iktidara yalakalik yapip federasyona sampiyonluklari icin baski yaptirdilar. Fb ve Bjk anitkabiri ziyaret ederken Gs iktidar partisini ziyaret ediyordu. Siz hala bu ligin temiz oldugunu ve hakedenin mi sampiyon olacagini dusunuyorsunuz.

0|1
    0|0
    • Bu yoruma şapka çıkarıyorum bilenler biliyor bu söylediklerinin farkında. Ama bunu görmezden gelen yandaş kulüp taraftarının işine gelmediği için kör rolü yapıyor

• Artik bu tarz sorular sıktı senaryo senaryo.

0|0
    0|1
  • Algi operasyonu basladi yine

0|2
    0|1
    • Eğer bu hakemi Fenerbahçe forması ile fotoğrafı olsa bu hakemi bu maça tayin etselerdi siz ortalığı yıkardınız neyin kafasını yaşıyorsun.

• Ama bu kadar bariz yapılmaz beeee

• Hakem hatalari yilardan beridir var dogal ksrsila artik sende

• Beşiktaş formasıyla da fotoğrafı var. Nasıl objektif baktığınız ortada. Zaten şampiyon olacağız. Oynamadan vermek isterseniz kupayı yine alırız problem yok.

0|2
    0|0
    • Arkadaş varsa öyle bir fotoğraf linkini göster burada benim gibi

• Ne farkı var dostum. Geçmişi açıyorsun al sana geçmiş. Yapmayın dostlar. Olaya biraz objektif bakın. Maçınızı oynayın kazanamazsanız eli öpün işte. Kendi ellerinizle verdiniz şampiyonluğu

• @gallantt bizim burada vurguladığımız şey bir hakemin hiç bir şekilde bir takım ile anılmaması tarafsızlığından şüphe duyulmayacak kanıtlara mahal verilmeyecek bir hakemin atanmasıdır. yoksa kim yenerse hakkıyla yensin bizde tebrik ederiz.

• Türkiye de sonucu en çok merak edilen maça böylesi bir hakemin atanması çok düşündürücü doğrusu

0|1
    0|0
    • Bende bundan bahsediyorum daha önce hiç bir takımla ilişkisi olmayan bir hakem atansa kimse bu tartışmaları yapmaz.

• Uefa tarafından şl finali yöenetecek adam dururken deneyimsiz ve her yerde bu fotoğrafı bulunan hakemin bu derece önemli maça atanması bizzat gs yi şampiyon yapma çabasıdır bana göre

• bjk basar gecer

0|1
    0|2
  • zaten gs şampiyon olcak sıkıntı nedir

0|0
    0|0
    • Bizde diyoruz ki zaten insanları ugrastirmasinlar direk kupayı gsye versinler hemde Huseyin Göçek versin kupayı gsye

• hüseyin göçekte olsa aziz yıldırımda hakem olsa bu sene gs şampiyon fenerle karıştırmayın son haftalarda şampiyonluk vermez gs

• Galatasaray'da oyuna 12 numara forması işe Hüseyin Göçek sahaya girdi..

0|0
    0|0
  • zoruna mıgitti? Hep bjklı hakem aydunus yonetırken sesın cıkmıodu :D

2|1
    0|1
    • Geçmişi konuşursak burada işin içinden kimse çıkamaz biz neden taraf olmayan biri bu maça atanıyor onu tartışıyoruz.

Yükleniyor...