Dershaneyi bırakmak istiyorum...

bu yıl mezun oldum. tekrar sınava giricem hafta içleri dershaneye gidiyorum. okul yok yani bu yıl. alışamadım . okul varken daha düzenliydi sanki herşey. dershaneyede alışamadım. sayısal hiç yapamıyorum sözelim kuvvetli. ama başta sayısal sınıfa yazıldım hangi akla hizmetse artık :) şimdide debelenip duruyorum yapamıyorum sınıf sonuncusuyum. kendimi son sırada hiç görmediğim için alışık değilim. bu saatten sonrada sözel sınıfa geçemem. onların konularını yakalamaya çalışcam die yeni bişey öğrenemycem. bırakmayı düşünüyorum. ailem ikna olmuo. yapamıorum anlayamıorum ne siz boş yere emek verin ne de bn zaman kaybedeym diorum. evde daha ii anlıorum kendim çalışınca. napıcam blmyrm

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• sakın bırakma , en kısa sürede "sözele" geç ...

açıkları kapatacak süren var...

ama bence sorunun sadece bölüm değil "öz güven".

kendine güvenmen ,çalışmak kadar önemli , hatta daha da önemli..

dershaneye giden birçok kişi bu yaşadıklarını yaşıyor...SAVAŞMAYI BIRAKMA...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence tüm dikkatini derslerine ve dersanene vermelisin, kazanmanın yolu bunlardan geçer arkadaşım. Evet çok stresli bir yol bende aynı yollardan geçtim ama inan ki sonra rahatlıyorsun... Hele ki Eskişehir İzmir İstanbul gibi yerleri kazanırsan senin için harika olur...

0|0
    0|0
    • kazanırsam eğer gerçekten hak ederek kazanıcam. hergün göz yaşı döküorum ya rüyamda bile test çözüorum.

• ben kahroluyordum lise yıllarında...

• Bence anlamaya çalış yoksa yanarsın. en basitinden al.

0|0
    0|0
  • Seninle aynı durumdayken eşit ağırlığa geçmişim iyi ki de geçmişim. Fizik yapamıyordum ben de.

0|0
    0|0
    • hımm ben geç kaldım geçmek için. hep erteledim belki diğer konuda anlarım diye diye bu hale geldm :)

• Dert etme, 2013 yılında dershaneler nasıl olsa kapanacak . . .

0|0
    0|0
  • sozel sinifa gec, gec kalmis sayilmazsin, onlari yakalamaya calisma yakala.. bu cabalaman belki senin kazanmana sebep olur..

evde tek basina calisamazsin buyuk ihtimal..

0|0
    0|0
  • evet bırak gel yanımızda calıs okuyanların sonunu göruyoruz en azından meslek edinirsin ayda 2000 ila 5000 kazanabilirsin

0|0
    0|0
  • temelin yoksa her alan zordur

0|0
    0|0
    • sadece mat ve geo temelim yok. diğerleri sağlam :)

• geçebilirsin problem olmaz aileni falan salla ama dershaneye git herkes yapamaz dershanesiz

• dershaneler çok sıkıcı :(

0|0
    0|1
  • bırak byby

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçmalama dersaneye gitmek önemli bi disiplin olması için.Etut al ya da sözele geç geç bırakma dersaneyi.Ben de alışamadım başta ama düzeldim zamanla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...