Bu karın 1 ayda kaslanır mı?

İlk önce gerçekten soruma yardımcı olacaklar cevap verirse çok sevinirim. 1 yıldır spor yapıyorum ve salonda 2. ayıma girdim. Salona gitmekteki en büyük amacım tatile kadar biraz karın kası çıkarmak, çizgili kas iyice çıksın yanlardan da hafif şişsin istiyorum. Hocam Haziarın'ın 1 inde tamamen karına yükleneceğim bir program hazırlayacak, haftada en az 4 gün o programa devam edeceğim. Temmuz'a kadar, yani tatile gidene kadar sıkı karın programıyla karın kası çıkar mı 1 ayda? Karnım şu an bu şekilde, 1 aya istediğim sonucu alabilir miyim? Eksiklerim, yapmam gerekenler nelerdir? Salonda zayıf olduğum için çabuk sonuç alacağımı söyledi hocalarım, şu an kaslarım hafif belirgin gibi ama hala istediğim gibi değiller.
http://hizliresim.com/ogkyOo

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cok sıkı ve istikrarlı çalışırsan çıkar hatta beklentilerinin üstünde olur 👍

1|0
    0|1
    • umarım :) salonda en az 5 gün geçirmeyi planlıyorum 1 ay boyunca o zaman olur herhalde şu an haftada en fazla 3 gün gidebiliyorum..

• umarım o aftera kadar epey bir değişim olur :D teşekkür ederim :)

• Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 6

• karın kasları çalışmakla değil yağ oranı ile ilgili yani çok koşu çok ip atlama çok kardio daha düzgün yeme alışkanlığı sonra karın antremanı

1|0
    0|0
    • beslenmeme çok dikkat ediyorum zaten.. kardiyo içinde şu an 15 dk spinning yapıyorum. haziran'ın birinde kardiyom artacakmış ama amacıma yönelik sonuç alabilmem için..

• * et hepsini git ve koş bir depar biraz tempo yine depar bu iyi gelir sana daha fazla para vermen için yavaştan alıyorlr

• evet akşamları da spor sonrası koşmayı planlıyorum :) teşekkür ederim

• kaslanır

1|0
    0|0
  • Bari karnını retrica ile çekmeseydin :D

1|0
    0|0
  • Bir aya olmasada sıkı ve düzenli beslenme sonucu 2 aya parçalarsın

1|0
    0|0
  • Sen sakın sporu bırakma 1 yıldır yediğini öğütmüşsün sadece. 1 ayda da bir cacık olmaz

0|0
    0|0
    • internetten one month abs yazınca epey değişim yaşamış insanların resimleri çıkıyor.. ya sen yanlış biliyorsun ya millet yalancı o zaman.

• umarım.. teşekkür ederim :)

• Rica ederim

• senin yanlarda biraz fazla mı var? 1 ayda zor az belli olur

1|0
    0|0
    • ya evet yanlarım biraz kalın. yan mekik yapıyorum sürekli, 1 ayda epey toparlandı ama halen kalın görüldüğü gibi.. beslenmeme de dikkat ediyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• kaslanır

1|0
    0|0
  • yaparsın

1|0
    0|0
  • olur olur spora devam et

1|0
    0|0
  • kaslanır

1|0