GALATASARAY-bjk derbisini hüseyin göçek yönetecek ne düşünuyorsunuz?

GALATASARAY-bjk derbisini hüseyin göçek yönetecek ne düşünuyorsunuz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Fark etmez GALATASARAY şampiyon

2|0
    0|1
  • İyi bir hakem derbilerde de iyi doğru bir karar olmuş.. maçı da galatasaray rahat alacağını düşünüyorum :))

1|0
    0|0
  • başlar şimdi kuşlar hüseyin göçek Galatasaraylı diye

1|0
    0|1
    • Aynen 😄

• adam sonuçta FİFA hakemi o maçı uefa sorumluları izliyecek onu geçtim tff gözlemcisi var o maçı izleyip not verecek ona not 8,3 ün altında kalırsa cezaya düşer hüseyin sence bunu yapar mı :)

• Hangi takımlısin? Altında bir Şüphe Arıyor gibisin

1|0
    0|0
    • GALATASARAYLIYIM niye öyle dedin ki?

• Tamam o zaman sıkıntı yok seni rakip taraftardan sandım Herşeyin Altın'da bir bit enigi arıyorlar ya :)

• 8jklilerin maç sonu bahanesi belli oldu şimdiden :D

1|0
    1|1
    • Maç sonu konuşuruz yine ! :D

• Çok başarılı maçlar çıkarıyorsunuz da ondan bahane üretemiyorsunuz, federasyonu arkanıza alınca bahaneye gerek kalmıyor çünkü :)

• @gümüş-kelebek valla haksizlik ve federasyonun Galatasaray düşmanliğini merak ediyorsaniz. Süper final sezonuna bakin :) :) puan farkla şampiyonluğumuz ilan edildiği vakit lig resmen uzatildi. Ama yinede şampiyon olduk. Yani tüpçü bizi hiçbir zaman desteklemedi şimdi şampiyon yapmaya çalışsın :)

• Yazık kı yazık beşiktaşıma cidden yazık

0|1
    0|0
  • g4'yi büyük yazıpta BEŞİKTAŞ'ı küçük yazman beynininde küçük olduğunu gösterir ^-^ (Paralı şampiyonluk ne kadar kolay demi?)

0|0
    1|1
    • Ne alaka l*n tabiki tuttuğum takımı büyük yazıcam zoruna mı gitti?
      Para demişken şerefimizle hakkımızla şampiyon olacaz inşallah siz boş boş konuşmaya devam edin!!!

• hha :AD::QD:Q melonun olduğu bir takımda her maç kırmızı görmesi gerek oyuncunun ve musleranın bir kaç pozisyonuna kırmızı verilmiyor s. kikçe goller yeniliyor burağın kendini yere atmasını zaten söylemiyorum evet hakkınız gerçekten 0 kırmızı kart gs alkışş bjknin her maç bir penaltısı oluyor verilmiyor bizim oyuncularımıza karamponlarla giriliyor devam kalk yerde kal gene kalk neticede beşiktaş halkın takımı yazık bu ligde şampiyonluğu hak eden takım net bjk oyunuyla karakteriyle

Kızlar Ne Diyor 5

• 18 galatasaray maci yonetmis. 10g 5b 3y ve 1 kk. Bunun disinda bisey dusunmuyorum😄

1|0
    0|0
  • Kim olsa farketmez diye düşünenlerdenim nasılsa tarafı gene aynı olacak :)

0|0
    2|2
  • Hakemi de sahaya gömer şampiyon oluruz.

1|0
    0|0
  • farketmez

1|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...