Düz bir göbek için?

Arkadaşlar simdi ben kapalı biriyim ve cevremde benim gibiler icin gidebilecek spor salonu yok bende anca evde yapabilirim çok kilolu değilim dikkat ederim sadece göbeğim var rahatsız oluyorum biraz :( ve eritemedim yağlı seyleri yemiyorum nasıl bir yol izlemem gerek bana yardımcı olucak biri var mı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerimi yap hiçbir sorunun kalmaz. Şimdi öncelikle un, tuz, şeker, asitli içecekler, abur cubur, aşırı karbonhidrat tüketimi, aşırı yağlı beslenme bunları tamamen hayatından çıkart ondan sonra günde 30 dk yürüyebilirsen çok iyi olur kalori yakarsın hemde evde yapabileceğin mekik hareketleri senin işini görür. Karın ve bel bölgesine yönelik egzersizleri göz ardı etme çünkü sarkmalar olur kilo verdikten sonra.

1|0
    0|0
    • Peki arada yesem her zaman degilde asitli icecek icmiyorum meyvesuyu bitki çayları falan. tuzlu dediniz ya yemeklerde biraz olması etkilermi? ben ne yiycem verene kadar aç mı kalcam :(

• Peki teşekkür ederim.

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 10

• Yağlı yemiyorsun ama tuzlu da yeme. Tuz göbek bölgesindeki yağı tutar. Youtube'dan PS90x yaz ve oradan videoları izleyerek egzersizleri yap. Faydasını görürsün.

1|0
    0|0
    • Hadi bakalım yarından itibaren basliycam :)

• Günde en fazla 8 bardak su icmelisin bir diyetisyene gidip günlük beslenme programı alabilirsin, bence en sagliklisi bu

1|0
    0|0
    • Diyetisyenlere güvenmiyorum bugün yeme derler yarın aynı seye ye derler yani bir garipler benim arkadaş gitmişti kızın sağlığı bozuldu :/

• koşuyla kardiyoyla eritirsin.

1|0
    0|0
  • evde mekik çekin en güzel yöntem

1|0
    0|0
  • neden kapalı kadınlar spor salonuna gidemesin ki?

1|0
    0|0
    • Karışık ya biraz ben rahat olamam kendim icin giden vardır tabi

• Hergün mü yapmak gerek birde ne kadar su icilmeli sizce günde

• hergün yap.
      günde 3 lt

• Yağlı tuzlu yeme dikkat et evde yapabilceğin hareketleri netten bak

1|0
    0|0
  • İnsanity torrent indir evde spor yap

1|0
    0|0
  • Spor yuruyus vesaire biseyler yapiyormusun

1|0
    0|0
    • Yürüyüş yapıyorum her zaman degil ama göl kenarına yakın bir yerdeyim

• Ben erkekler icin degil sağlığım icin istiyorum begendirmek istesem açık olurdum zaten hangi göl kenarı oldugu bende kalsın bir ara çekiyordum baslarda 50 ye yakın cekmisligim var devamı gelmedi okulum falan vardi hem sinava hazırlanıyorum simdi vaktim bol yaza denize gidicem biraz da o yüzden millet kim kimin göbeği güzel diye bakıyor aşağı kalmak istemem gencim güzelim kapalı olsamda :)

• Guzel olduguna eminim ben sadece erkekler icin demedimki sendeki kadar herkezde var sikinti yapacagin kadar degilki illa kendini begendirmek icin acik olmanagerek yok

• Spor yap evde

0|0
    0|0
  • Goruserek yardimci olabilirim ancak :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ilk başta kendini zorlamayacak şekilde mekik çek
    Gün geçtikçe mekik sayısını cogalt ve su iç bolca

1|0
    0|0
  • kapalı oldugun için spora gidemiyosun diye bişey yok bence bayanlara özel seansları bulunan biçok spor salonu var...

1|0
    0|0
    • burada sordum her yere hep karışık oldugu icin gidemiyorum

• sanmıyorum pişman olacagımı :) tesekkür ederim :) dar diyosunda uzun etek seklinde olanlarıda var ama hani alta esofman tarzı üste de uzun esofman filan bir beden büyük alırsın bir de ama sen bilirsin tabiki :)

• Böylesi daha iyi bende teşekkür ederim yorumun icin :)

• Mekik çek ilk başta 10 la başla zamanla 400e kadar çık kesin çözüm

1|0
    0|0
    • Gercektenmi ise yararsa başlarım hemen ama yemeye dikkat etmek lazım ne yememem gerek yağlı seyler dışında

• Ne dediğin önemli değil çekmeye bak

• Peki teşekkürler :)

• B-fit yok mu bulunduğun yerde?

1|0
    0|0
    • Simdi baktım netten yokmus. s

• Öncelikle ısınma hareketleri yapman gerekiyor ardından plates topu plates bandı ile spor yapmanı önerebilirim bunları internetten sipariş verebilirsin eğer para harcamak istemiyorum diyorsan oryantel eşliğinde dans etmeni öneririm bunlar şaka değil gerçek bu çalışmaların hepsi çok ciddi kalori kaybına neden olur..

• Teşekkür ederim umarım faydasını görürüm :)

• spor yap zumba yap

1|0
    0|0
Yükleniyor...