Bisiklet almak istiyorum. Öneriler?

Şuanlık alışana kadar şehir içi turlara katılacağım. Daha sonra dağ turlarına da katılmayı çok istiyoru. Bir dağ bisikleti alsam şehir içinde de kullanabilir miyim? Yoksa ikisi içinde ayrı ayrı bir bisiklet mi almalıyım? Çok iyi de olmayacak çok kötüde önerdiğiniz bisikletler var mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dağ bisikletini hem arazide hem de asfaltta kullanabilirsiniz. Ama asfaltta dağ bisikletinin lastikleri kalın olduğu için yerdeki sürtünme katsayısı daha fazla olacak ve sizi daha çok yoracak. Size önerim hibrit bisiklet almanız.2 yerde de rahatça kullanırsınız. Hibritlerin jant ebatı 28 oluyor ve lastikleri kalın değildir. Bu da sizin daha hızlı gitmenizi sağlar. Bütçenizi söylerseniz uygun bisikletler önerebilirim. Ben kendime Ghost cross 1100 modelini aldım. Fiyatı:1240 tl. Daha ucuzları mevcut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benim tavsiyem ön çatalda kitlenebilir amortisor olsun, Turlarda kitlersin, ama ben şehir içinde gezerken bile kitlemiyorum, yollarımız berbat

yorumda çok ağrım oluyor demişsin. Ham olabilirsin alışınca geçer veya Kadyo boyu ve sele boyu uygun olmadığında her türlü ağrır..

0|0
    0|0
  • Chadbutler almalısın hepsiburadada var oradan bak derim en Güvenilir yer orası şehir içi bisiklet almalısın dağ bisikletini de ayrı almalısın ondan da bianchi öneririm 30 vites shimano deore

0|0
    0|0
  • bisan al

0|0
    0|0
    • bisan da hangi model? yorum yapmak için yapmayın kardeşim ya

• bu terbiye dışı yorumun nedeniyle yardımcı olmayacağım

• Audi Veya Bmw

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.