Oğlum koridora gidip gidip miyavlıyor. derdi ne olabilir?

ya tutuyorum seviyorum kucağıma alıp. sevgi istemiyor o belli. maması var. suyu var. tuvaleti temiz. koridora çıkıp çıkıp yatak odasının kapısının önünde miyavliyor. taktı galiba odaya girecek. girene kadar da ağlanacak.

en son böyle koridorda miyavliyor dediğimde ruh hastası veteriner evde çin var falan demişti sjhdthtkdjbftky. sonra kadını kovdular tabi ehehe. neyse. taktı şimdi bu. habire ağlanacak mı?

ya bir de bu koridorda miyavlama işlemini alışkanlık haline getirdi. kapalı olmasa bile miyavliyor geceleri.

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• arada br yapar, her ne hikmetse hep de erkek kediler yapar. benim mefta oğlum da ara ara duvar köşesine bakıp bakıp var gücüyle ağlardı. artık neyin kafasıysa bu...

bir tür bölge hakimiyeti ilanı duygusu sanırım ama çok da net olarak açıklayamiyorum aslında. üzerine gitmeyin, zamanla kendi vazgeçer. oyuncuysa böyle saçmalamaya başladığında oyuncağıyla falan dikkatini dağıtmayı deneyebilirsin.

1|0
    0|3
    • ya o kadar manyak insanlar varki. koseye cin sikistirip miyavliyor diyen falan var ya hkgfdkhr. biri de bizim ruh hastasi eski vetti :D. tenk beyb.

• majik fikirlere sarılmak bir şeyleri açıklayamıyor olmaktan daha cazip geliyor insanlara, bilirim. allahtan öyle veterinerle hiç karşılaşmadım yalnız:)

• ahaha bizimki numunelikti.

Erkekler Ne Diyor 18

• Mart ayı yaklaşıyor...Kedilerle iletişime geçmek istiyorsa sal gitsin

0|0
    0|1
  • Dışarda takılmak istiyor.

1|0
    0|0
  • Bende senelerdir hayvanlar içindeyim bazen Hayvanlar birşeyi hissediyor

Mesela klinikte bir hayvan öldüğü zaman kokusunu almadığı sesini duymadığı halde Köpekler uluyor

1|1
    0|0
  • bir ara bir kız kardeş gelmişti onu kıskanıyor olmasın hala seninle mi oda?

0|0
    0|0
    • ya yok. kiskanma mevzu degil bu. hep yapiyordu. gene basladi. hayvan cok acayip. evde cin mi var dersin?

• bilemicem vallam. cin var bence.

• devamlı sabit bir yerde durmuyorsa olabilir sabitse başka bir şey vardır senin fark edemediğin yada onu yaptığın zaman bir ödül falan verdiysen onu istiyordur tekrardan

• hahahaha veteriner secimine +5 puan.

soruna gelince, azgin bi herifin reenkarnasyonla kedinin ruhuna girmis olabilecegi aklima geliyor. aman diim

0|0
    0|0
    • ahaha veteriner bombaydi ya. evde cin var dedi ciddi ciddi. mal midir diye bon bon bakmistim. neyse kovuldu sonra da kurtulduk. hocam girme soyle reenkarneydi, cindi, buyuydu falan. karnim agridi ha :D.

• kanimca bana asikti. ben onla sevismeyip kisirlastirinca koridorda agliyor. hala birlikte uyuyoruz bu arada :D.

• kiz arkadasin oglanin hayalarina tekme atmasi gibi olmus bu...

• Belki hiç görmediği birine, misal bana, hasrettir?

0|0
    0|0
  • Bir ara evde çok yalnız bıraktınız hayvanı huy edindi galiba

0|0
    0|0
    • yok yav yalniz kalmiyor artik. arkadasi var evde yelloz bir tane disi aldik. ask yasiyorlar.

• dişi bul bir tane ona.. gergindir

1|0
    0|0
  • ergenliğe giriyor atar yapıyor atar

1|0
    0|0
  • oğlun kedımı Allah ıyılıgını versın :):):)): bende dıyorum bu nedıyo D:D:

0|0
    0|0
  • oğlum ne ya bebek sandım bende

0|0
    0|0
  • Bunu cinsellik bölümüne yazsaydın daha iyi olurdu bence :))

0|0
    0|0
  • veterinere götür :D

0|0
    0|0
  • garanti içerde birşey gördü oda mart ayına denk geldi mart ayının gelmesini bekliyor

0|0
    0|0
  • fare avına çıkmış olmasın

0|0
    0|0
  • oğlunuz kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Bendede erkek kedi var sebebi malumdur bu hareketlerin dişi kedi bul ona

0|0
    0|0
    • kisirlastirdik istegi yok.

• Eden bulur kısırlaştırmicaktın.

• he saga sola attirsaydi. prostat kanseri olsaydi falan. yok hocam iyi boyle.

• at çöpe gitsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...