Sevgilim isteğini kabul etmedim diye telefonlarıma cevap vermiyor hiç sevmedi mi beni?

sevgilim ileriye gitmek istedi ben isteğini kabul etmedim bozulur gibi oldu bişey demedi gitti onuda seviyorum ondan ses çıkmayınca ben arayayım dedim şimdi telefonlarıma cevap vermiyor beni hiç sevmemişmi herkesin sevgilisi böyle kız bulunca hemen evlenmek ister benimkisi artık ne arıyor nede ben arayınca cevap veriyor beni artık aramazmı

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış düşünüyosan sırf sevgilosi vermiyo diye evlenmeye takla atmıyo millet ha onun dışında hiç bi şekilde irtibata geçme ipleri eline alıp kullanır bırak o senininle irtibata geçsin şu durumda senin aramaz kıçını kaldırıp onu umutlandırmaktan başka işe yaramaz barışırsanız yine geliceğiniz nokta o olucak ona karşı zaafını ne kadar belli edersen(vermedin diye trip atıcak daha bide sen yalvaran)o kadar yüzsüzleşir tekrardan ileriye gitmek için fikrin değişir ama şu durumda kesinlikle sen arama ciddi düşünen biri şu durumda şu tepkiyi vermez tabi ki birlikte olmak ister ama kapris yapıp karşının zaafını kullanmaz ya bi süre sonra tekarar irtibata kendi geçer(unazlanma umudunu keserse)yada kendini tatmin başka sulara yelken açar(öteki senaryodada bu olucak sevmiyosa her senaryoda ol olma sadece daha geç)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O tercinin ne olduğunu belli etmiş sende ne olduğunu söylemişsin, hala da devamn etmek istiyorsan bedelinbi de göze almayı unutma derim.

0|1
    0|0
  • O değil de seninle evlenmek zorunda mı?

0|0
    0|0
  • Sorununuz buysa bırakın aramasın sizin için daha iyi olacaktır. Arkadaş isteklerini size kendinden mahrum bırakarak yaptırıyorsa maalesef size pek değer vermiyordur. Öncelikle kendinizi sevin bakın herşey daha güzel olacak.. İnsanların varlığı sizin için mükafat olmamalı..

0|0
    0|0
  • Sende onu arama boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • bırak aramasın yaaa, istediğini vermedin diye sana trip yapıyorsa yarın bigün neler yapabileceğini sen düşün

0|0
    0|0
  • Sevgiyi şu işe bağdaştırmayın lütfen. Senle birlikte olmak istiyo sen kabul etmeyince üzülüyo ve sana küsüo, sende diyosunki ben hiç sevmemiş zaten.. ne alaka abi ? Bence arama oda rahat etsin sende, düşünceleriniz zaten uyuşmuyo birbiri ile.

0|0
    0|0
  • seviyordur kesin. o aramazsa sen ara. müstahak bazısına bu. hakikaten acı cekmeye meraklı çok kadın var

0|0
    1|0
  • salla gitsin kızım ya

0|0
    0|0
  • sen ona doğum gününde hajiişakiroviç al bi tane...

0|0
    0|0
  • kimmiş o böyle kız bulunca evlenmek isteyen ya. altı üstü sevişmek istemiş çocuk ne var bunda

0|0
    0|0
  • vermeyınce böle oluyor işte ne kadar benciliz ya :D

0|0
    0|0
  • beklentileriniz farklıymış demek ki

0|0
    0|0
  • senden cinsellik istemişse

zaten sana saygısı yok

0|0
    0|0
  • kız bulmak zor bişey mi ki bulunca hemen evlenmek istesin. ben olsam ben de aldatacağıma ayrılırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Defolsun bence ...

0|0
    0|0
  • bence o seni sevmemiş seven kıyamaz sevdiğine utanır ve ileri gitmek istemez bence sende arama artık buda olabilir telfonuna cevap vermemesi isteğini kabul ettirmeye çalışıyoda olabilir

0|1
    0|0
  • sakın arayıp sorma bi daha böle bişey için sevdiği kızı terkedecek adam acizin tekidir.. ya da gercekten sevmiyordur daha da senin arayıp sormaman lazım san böle bi sebebten trip attııgı için..!

0|0
    0|0
  • Sen niye arıyosun ki? Onun özür dilemesi lazım, senin tavır koyman lazım. Bunun için sana öyle davranıyorsa zaten o erkekten hayır gelmez, bırak gitsin..

0|1
    0|0
  • Demekkı amacı farklıymıs.Telfnunu acsa ıstıyorum dese napıcaksın verıcekmısın ?Vermıceksen aramayı kesmelısın

0|1
    0|0
  • öyle sevgiliyi niye arıyorsunki...amaç belli.

0|1
    0|0
  • sevgili bulunca hemen evlenmek isteyen erkek görmedim ben hiç. beyler?

0|0
    0|0
    • Arkadaştaki mantık süper yanlız, istedi vermedim o yüzden hemen evlenmek ister benle. Tabi zaten tek aradığı oydu erkek milletinin.

Yükleniyor...