Birisinden numarasını buldum ama haberi yok, acaba mesaj atsam mı?

diyelim biriyle yeni tanıştınız.ama öyle gayet sıradan normal arkadaş gb.ama bi muhabbet yok tlf no yok.bi yakınlık samimiyet yok.adam gb muhabbet yok.yolda görürseniz selamlasıyosunuz o kadar.sevgililige dair hiçbisey yok arada.tabi siz hoslanıyosunuz kendi çapınızda.

simdi ben bi şekilde birisinden numarasını buldum ama haberi yok.acaba mesaj atsam mı.?saçma mı olur.? yada faceden eklesem muhabbet kurmaya mı çalışsam.ne yapsam bilemedim.?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• ikiside olabilir başkasından numarasanı haberi olmadan alıpta mesaj atman direk hoşlandığını ortaya çıkarır facebook tan ekleyip konuşursanda ilgini çektiğini belli eder sadece ağırdan alıyım istiyosan facebook hızlandırmak direk hoşlandığını belli etmek istiyosan mesaj atarsın

0|0
    0|0
  • feysten ekle konuşun

0|0
    0|0
  • mesaj at. "3 milyar 780 bin dunya erkek nufusu arasindan yapilan cekilisin talihlisi sensin. odulunu almak icin once faceden gelen arkadaslik daveini kabul et ardindan yer ve zamani belirleriz"

0|0
    0|0
  • amaç ne dir peki cinsel olarakmı yaklaşıoyosun.yoksa bi aşk olayı farmı inceden.

ilişkiler sahiplenme ve cinsellik üzerine kurulu o yüzden sordum yani

0|0
    0|0
    • aşk olayı var.duygusal yaklaşalım olaya.

• Konunun üstünden ne kadar geçti bilmiyorum ama bende aynı durumdayım ben kıza cinsel olarak yaklaşmak istiyorum nasıl muhabbeti açmam lazım.

• feysten muhabbet kurmak amntıklı tel.den çat diye muhabbet kurulmaz her işin bi raconu var sonuçta yolda selamlaşmanın ilersine git birazcık bence

0|0
    0|0
  • Arama,mesaj atma, face'den de ekleme...

0|0
    0|0
  • bence hısbısey yapma hoslanıyorsa o senı bulur kafanı yorma ılk ondan bekle

0|0
    0|0
  • faceden ekle damardan gir

0|0
    0|0
  • numarayı bana ver ben arayayım, senin onunla ilgilendiğini söylerim, o seni arar

0|0
    0|0
  • Zorla ona farkettirmeye alışmayın kendinizi.. Eğer ilgisi varsa bir şekilde far edecektir sizi.

0|0
    0|0
  • direk ara ben senden hoşlanıyorum ne diyosun bu duruma de.

0|0
    0|0
  • telefon aç geceleyenn.. '' yıwwwrım naberrr '' diii

0|0
    0|0
  • mesaj atcan kimsin dicek verecebılecegın cevabın varsa at...en ıyı yol faceden ekle konus

0|0
    0|0
  • mesaj atacağına hoşlandığını söyle aynı şey. bence karşılaştığınız zaman ilgini belli etmeye çalış bişeyler sor muhabbeti uzat falan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...