Şike muhabbetleri sizce de artık sıkmadı mı?

İstanbul takımı tutmuyorum. Şehrimin takımı olan Göztepe'yi tutuyorum. Geçen haftadan bu yana yok gs şike yaptı, yok bjk, yok bilmem ne şike yaptı dırdırdır... Facebookta artık bu tarz haberleri görmek istemiyorum. Bütün İstanbul takımları şikecidir. Ama herkes kendine göre yorumluyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu derece kritik bir haftada böylesine şike olayının yaşanmasına ister istemez taraftarlar sessiz kalamıyor

0|1
    0|1
    • Her sene ayrı bir şike muhabbeti çıkıyor ortaya. Bu sene gs, 2 sene önce fb... Yani demek istediğim devamlı birileri şike yapıyor. Olan her sene Anadolu kulüplerine oluyor. Temiz bir lig için İstanbul takımları bugüne kadar ne yapmış da şimdi ağlanıyorlar?

Kızlar Ne Diyor 1

• Alın topunuzu, arka mahallede oynayın :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Göz göz süper lige gelsin artık. Daha çok sarı kırmızı görmek istiyoruz. Galatasaray koyaar geçer kuşlar ağlıyo ama daha 2 3sene evvel kendileri şikeden avrupadan men edilmişlerdi ne çabuk unuttular kuş beyinliler işte

0|1
    0|2
  • oh ne güzel. adamlar göstere göstere şike yapsın. saray ziyaretinden sonra bütün gidişat değişsin. rutin hale getirip gizleme gereği duymadan açık açık yapsın. sonrada bu muhabbet sıksın. ne güzel bee. Fenerbahçeye 3 temmuz lekesi sürüldüğünden beri hala konuşuluyor. savcısı meslekten atılıyor polisleri tutuklanıyor hala şike konuşuluyor bunlar sıkmadımı. Futboldan soğuttular insanları

0|1
    0|1
  • Ya sike falan zaten yok cekememezlik bunlar en ufak kanit yok gunah almayi severler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...