İnsanın kaderinde evlilik yok ise ne napsın?

hayırlı geceler arkadaşlar ne zamandır merak ettiğim bu soruyu sizlere sormak istedim umarım doğru yere konu açmışımdır. İnsanın Kaderinde Evlilik yok ise ne napsın?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Sabretsin...

0|0
    0|0
  • ne açıdan ne yapsın?

0|0
    0|0
  • Hakkımda hayırlısı buymuş desin.

0|0
    0|0
  • Aynen nıye olmaz kı bı ınsanın kade3rınde evlilik evde kalıcam bu gidişle :((

0|0
    0|0
  • bunda da var bi hayır deyip yoluna devam edecek yani ne yapsın evlenmiyorsa kendini öldürücek değil yaa sen diyosun bak kader demek ki var bi nedeni

0|0
    0|0
  • hiiçç.

gerek yok.

0|0
    0|0
  • zil takıp oynasın..keşke benimde olamasaydı kaderimde..

0|0
    0|0
  • Kader senın hareketlerınle şekillenir.

0|0
    0|0
    • Öyle değil. :)

Kader, Allah'ın insanlar üzerindeki yazgısıdır. Deiğişmezler.

• O dediğiniz kader değil ata oluyor. :)

Kader, Allah'ın insanları imtihan etmek için yazmış olduğu iyi ya da kötü olaylardır. İnsanın kendi elinde olan şeylere ata denir. Siz onu anlatmak istemişsiniz efendim.

• Evlenmesin :))

0|0
    0|0
  • nerden biliyorsun belki var

0|0
    0|0
  • çirkindir, şişkodur, geçimsizdir, kadere bok atmasın.

0|0
    0|0
    • senin allahın yarattığı kula pislik attığın gibimi sen kimsin ki allahın yarattığı varlığı aşağılıyorsun

• dur bi soluklan murat131.

Erkekler Ne Diyor 6

• kendi hayatına baksın evlenipte ne yapıcak zaten evlenmeyi desteklemiyorum insan ölünce karısıyla kocasıylamı ölcek yalnız ölcek ha evlenipte ölmüş ha bekar hayatını yaşa kardeşim sana ne diyim kendi işine bak he illa evlenmek istiyosan biraz kurnaz ol kız nasıl tavlanır bak internete herşey yazıyo yatağa götürmene kadar herşey yani sana diyeyim hayat kısa ve çok zor sana tavsiye etmem evliliği yani bir sürü sorumluluk he o bişey değil tamam yaparım diyorsun ama bir evi geçindirmek için en az bakın en az diyorum 2 bin tl lazım kirasıydı faturasıydı sana kalıyo 300 400 ev ihtiyaçları falan derken sen bide çocukda yaparsın bakamazsınız bide ayrılık falan olur ne bilim borç istersiniz veremezsiniz Kısacası hayatın kayar ve karşındakinide batırırsın

0|0
    0|0
  • Sen evlilik için mücadeleni edersin olmazsa olmaz. Yapacak bir şey yok. Allah için razı olacaksın. Belki de yalnızlık daha hayırlıdır bilemezsin ki Allah yazmışsa zaten daha hayırlıdır.

0|0
    0|1
    • Sen cızersın eger oyle olsaydı katıllerede söyle derdı ınsan oldurmeyı Allah yazdıgı ıcın yapıyorduk sucsuz gunahsızız dıyebılırlerdı

Gercekteyse Allah yazdıgından degıl kulun kendı ıstegı ıradesıyle o yolu secmesınden kaynaklanıyor

• insan kaderini kendisi tayin edemez ancak insan kendi kaderini çizmek içinde çok çalışması gerekir her gün yan gelip yatan bir insan şunu yapamadım şu işim olmadı derse bunu kader diyerek kurtulmaya kalkarsa hmaklık etmiş olur

0|0
    0|0
  • bırakın bu kader saçmalıklarını, kendini eve kapatıp hiç sebepsiz 20 sene dışarı çıkmadığını düşünelim, bu durum da , alın yazım buymuş mu diceksin ? az akıllı olun yaa

0|0
    0|0
  • Evlenmesin.

0|0
    0|0
  • Nerden bıle bılırsınkı olup olmadığını

0|0
    0|0
Yükleniyor...