O kıskanmadı mı sanki hiç?

millet bi çocuk var ikimizde birbirimiden hoşlandığımızı biliyoruz ben bugün kendi sınıfımdan kankim olan bi çocukla onun gözünün önünde nerdeyse gözünün önünde yani konuştum gittim çocğun koluna girdim geziyomuş konuşuyomuş gibi yaptık hatta başımı omzuna yaslamalar gülmeler şakalaşmalar ama ben bunu gelsin konuşsun diye yaptım gaza gelip o da sonra bi kızla bana aynısını yaptı hatta daha beterini ya kıza sarıldı bana bakıyo gülerek çıldırdım ben kötü mü yaptım o kıskanmadımı sanki hiç ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• şu durumda yapılacak yapalabilicek en salak en saa en uçuk şeyi yapmışın erkek harekete geçsin bi adım atsın istiyosan bu saattem sonra adım atacağı varsa da atmaz zaten sevdiğini biliyosan tamamen gereksiz bişey olmuş kıskansa noluyo sevildiğini hissediyon tamamda onu itmekten başka işe yaramıyo yaptığın şunu idrak edemiyosunuz kız mantalitesiyle erkek mantalitesi zıttır bi erkeğin diğer kızlar tarafından ilgi görmesi yüz vermesi kızlar arasındaki rekabetten erkeğin fiyat etiketini yükseltir arz talebini arttırır kızı hırslandırır gaza getirebilir hemcinslerine üstünlük kurmak oyunu kazanmak için erkeğin üzerine daha fazla düşebilir ama bu erkek kısmına UYARLANAMAZ OLMAZ TERS TEPER erkeklerin aksine bi kızın yakınında ne kadar karşı cinsi varsa o kadar değeri düşer o kadar itici gelir o kadar ikinci el kategorisine eskimiş kullanılmış kategorisine sokar senin etrafındaki diğer erkeklere yüz vermen onu hırslandırmaz gaza getirmez seni ondan İTER diğer erkeklerle bu durumda kızlardaki gibi rekabet falan söz konusu olmaz ego savaşı olmaz zaten diğerlerinin kolayca ulaşabildiği sahip olduğu buna değmez sıfırdan sadece kemdilerine ait olabilicek olanı almak yarış konusu alfa erkek olmaktır

özetle erkeğin etrafında ne kadar kız varsa erkek o kadar rekabet unsuru ilgi ÇEKİCİ olur

kızın etrafındaysa ne kadar erkek varsa onlar o kadar İTİCİ unsur olur değersiz olduğundan seçicilikten uzak olarak yorumlanır içgüdüsel olarak neslini devam ettirmek için yanlış seçim olduğu mesaji alır ve bilinçaltı onu varislerini serpecek daha güvenilir daha sahiplenilebilir aday bulma arayışını devam ettirir hedefteki adayı siler bu vesileylede soğur işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...