Eski erkek arkadaşınız tekrar konuşmaya başlarsa?

Eski erkek arkadaşınız sizinle aynı iş yerinde olup, üstelik zamanında sizinle hiç konuşmamış, dibdibe gelse bile hiç selam vermemiş sizi görmezden gelmiş olduğu halde, neden size selam vermeye başlar ve odanıza kadar gelip iş konuşabilir?(üstelik bir gün öncesinden beni arama sorma diye mesaj atıp ertesi günüde sizi görünce selam verir? )

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• işle ilişkiyi ayırabilecek olgunlukta çünkü

0|0
    0|0
    • bncede;)

• Gülerim bennnn:)))olgunluk onun görüntüsünde var, asla o olgunluğu içinde barındırmadı, barındırsa tribe girip ego yapmazdı..

• yanlış biliyorsun. Olgunluk insanın içinde olur dışında değil. Görüntü ile olsaydı deliler de olgun sayılırdı.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yalnız kaldı da ondan

0|0
    0|0
  • Seviyordur pişman olmuştur. Ya da canı sex istiyordur.

0|0
    0|0
    • 10 aydır istememiş, şimdimi isteyecek.. ki o kadar var etrafında..;)

• Sen böyle arkadaş gibi davranmaya ve güçlü durmaya devam et. Göreceksin zamanla ayaklarına kapancak.

• inşaallhhhhh:)

• Bu sorunu tek bir cevabı vardır yenisi olana kadar eskisi belki iş görür kendimizi kandırmayalım arkadaşlar

0|0
    0|0
    • uzun süre sonra bu kimsenin aklına gelmez...;)Ki hareketlerdeki değişiklikleri sordum...

• Altında başka bir neden yok senle yeniden konuşmak takılmak istiyor yani etrafında kim var kim yoku boşver sen nedenini bilemezsin ama ona sormadan

• Yok asla sormaya gerek yok...Alacağım cevap belli, '' biz iş yapıyoruz'' ;)

• bence senden başka kimseyi bulamayacağını anlamış

0|0
    0|0
    • Belkide bazı şeylerin farkına varmıştır.. En azından attığı mesajdan sonra, artık kırılmıyorum demem bile etkili olmuş olabilir..

• Henüz birşey görmüş değilim:)

• :) hayırlısı bakalım

Kızlar Ne Diyor 2

• e iş başka arkadaşlık başka.. :)

0|0
    0|0
    • İşin püf noktası şu arkadaşlar: * Aylardır konuşmuyoruz.. zaten iş arkadaşlığı vardı.. hönk hönk anlamıyormusunuz:) herneyse belkide ben anlamak istemiyorumdur;)

• pişmanlıkdan

0|0
    0|0
    • İnşallah... yinede elini kolunu kıpırdatmıyor...bakalım neler yapacak.

Yükleniyor...