İtalya ligindeki en iyi takımlar hangileri? İtalyan futbolunu nasıl buluyorsunuz?

hem başarı hemde karakter olarak hangi takımlar iyi size göre? birde italyan futbolunu nasıl buluyorsunuz?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şikenin sıkça yapıldığı fakat yapanın büyük olasılıkla cezasını bulduğu bir lig. İtalyan futbolu ise maldini-nesta-cannavoro gibi isimlerin yerine yenileri gelmediği için düşüşte. Umarım ülkemizde adalet bunlardan bir şey kapar. Kaldı ki koca juventus küme düşürülmüştu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Juventus ama bu sene Sampdoria tabiki ligdede uyi yerde Lazioda iyi takim ama bu sene sicilya takimlari sonuk kaldi

0|0
    0|0
  • E juventus tabiki. İtalyan ligi eskiden di çekişme. Milan Inter eskisi kadar iyi değil

0|0
    0|0
  • Bu sene juventus ve napoli iyi lazio fena degil şike davası yüzünden baya düşüştelerdi

0|0
    0|0
  • Seri xper kasma yontemi😂erkek ilgisi ceken bir cinsellik iki futbol konulari akillica tebrikler:) italyaya gelince bir b*k olmaz bizden ondeler ama asla bir ispanya olamayacaklar

0|0
    0|0
    • italyan ligi takip ettiğim bir lig o yüzden fikir almak istedim dediğin gibi bir amacım yok zaten ayda yılda bir giriyorum

• Juventus favorim :) italya diyince aklıma juventus geliyor

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk şanpiyonlar ligi finali ve italya kupası şampiyonu Juventus tartışmasız en iyisi ve adamlar skoru ele aldıkları zamanda defansta duvar oluyorlar

0|0
    0|0
  • milan takımını işçiler kurmuştur.

0|0
    0|0
  • juventus çok sert oynarlar

0|0
    0|0
  • en sempatik oynayan takım fiorentina

0|0
    0|0
  • eskiye oranla daha iyi bol gol oluyo artık ve juventus

0|0
    0|0
  • İzlamiyorum ama Juventus dönemi son 4 senedir

0|0
    0|0
  • en iyi sert savunma yapan takımlardır. şu sıra en iyi takımlar juventus roma napoli lazio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şu an juventus en iyi. Serie a yi ozenle takip etmiyorum acikcasi takim veya ozellikle bikac oyuncu icin bakarim bazen.

0|0
    0|0
  • İtalyan ligindeki en iyi takım olan Juventus'u 2 sene önce Türk Telekom arenada eledik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...