Cebinden sigarası hiç eksik olmuyor, ne düşünürsünüz?

parasızlıktan yemek yiyemiyorum diyen birinin cebinden sigarası hiç eksik olmuyor,ne düşünürsünüz?İki gündür birşey yemiyorum diyor.ve sizden para talebi var?Sevdiğiniz bir erkek.

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• ortalığı ayaga kaldırrım istersem aşkından öleyim bunun aşka ilgisi yok...madem ac sigaranın ne işi var aynı babam benim babamda öyle parası yok güya ama hep sigarası cebinde an pahalısından,marka giyinemeler gezmeler arkadaşlarıyla eger paran yoksa o sigarayı içmiceksin bu kdr ..nokta

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• sevgili durumunda para talebi saçmalıktır birbirinin ihtiyacını karşılarsın yada bi durum olur tabi yardımlaşmak güzel karşılıklı bunlar ama param yok dersen sigaraya para bulursan bunun parasızlıkla alakası yok biraz tepkini koy ortaya madem paran yok sigarayı bırak önce bende yardım edeyim sana de.

0|0
    0|0
  • Kalp rahatsızlığı olunca yusuflamaya başlar

0|0
    0|0
  • Malesef sigara tiryakisi olan insanlar böyle aç gezer sigarasız gezmez. Sana kalmış birşey tercih senin ister ver. İster verme!

0|0
    0|0
  • sıkıntılı zamanlarda sigara yemekten daha önemlidir.

0|0
    0|0
  • Ben isteyemem bile gidip kimseden açsam aç dururum yinede istemem.. Dışarıya gösterişli gözüküyorsan seni sömürüyor olabilir

0|0
    0|0
  • neden bu adam iki gündür aç işi güçü yokmu?

0|0
    0|0
  • sigara konusuna her zaman karşıyım aç gezipte sigarasız gezmeyen çok adam tanıdım ama sen para istemesi yakışık değil pek sevemedim ben o arkadaşı

0|0
    0|0
  • 2 gündür açsa ve sevdiğin biriyse, insanlık namına bir seferliğine para yardımı yapılabilir bence ancak o para borç olarak verilmeli, geri iadesi yapılmadan tekrar borç verilmemeli...

0|0
    0|0
  • Sorumluluklarının bilincinde değil bencil ve zevk düşkünü.. Sadece sigara değil tüm alışkanlık ve bağımlılıkları çok tehlikeli olacaktır..

0|0
    0|0
  • Tek kelime; vermem !

Ona vereceğime, gider gerçekten aç olan birine veririm. Ona para vermek günahtır bile be.

0|0
    0|0
  • sahtekakardır bence sakın para vermeyın derım tokata gelırsınız

0|0
    0|0
  • yedirme paranı ablacım

0|0
    0|0
  • Karın olur falan param bitti dersin belki bir ihtimalde.. Sevgili bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • ver gitsin yazıktır

0|0
    0|0
  • sigara bağımlısı.. onu senden çok seviyor:)))

0|0
    0|0
  • erkek deel leen o sümsük yada sülük yadaa amiptir... eminmisin insan olduğundan iyii bak bakalım...

0|0
    0|0
  • İngiltere ve abd'den güçlü bir sömürge anlayışı var derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• asla vermem para

0|0
    0|0
  • rahat bırakın şu adamları!11

0|0
    0|0
  • Evlat olsa sevilmez

0|0
    0|0
  • halden anlarım muhtemelen:(

0|0
    0|0
  • 1.sı erkek olan bır bayandan para alır mı?

2.sı parası yok neden sıgara ıcıyor

3.su sen hala neden onunla sevgılısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...