Sizce 2013'te Eurovision'a kim katılsın?

sizce bu sene kim katılırsa daha başarılı oluruz?Fikrinizi belirtin..

• Tarkan
    31% (22)42% (17)35% (39)Oy Ver
  • Hande Yener
    13% (9)12% (5)13% (14)Oy Ver
  • Demet Akalın
    7% (5)2% (1)5% (6)Oy Ver
  • Sıla
    30% (21)15% (6)24% (27)Oy Ver
  • Diger(belirtiniz)
    19% (14)29% (11)23% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|18

En İyi Kız Görüşü

• Sıla'yı hiç düşünmemiştim seçeneklerde olması iyi olmuş. Güçlü bir sesi var başarır.

0|1
    2|0
    • sıla ve eurovision :DD güldürme lütfen.güçlü bir sesi olması önemli değil :)) tarz önemli.

• ya sen ne herkesin fikrine gülüp duruyosun beni de sen güldürdün yüksek sadakatin tarzı varda noldu bi kere eurovizyonda ses yetenek şarkı değil siyaset ön planda. oylamada gözetilen bu

Kızlar Ne Diyor 19

• Ben D seçtim.Ben Emre Aydının veya Teomanın ( müziği bıraktı ama belki ısrar edilirse geri gelir) erovisyona katilmalarini çok isterdim :)

0|0
    0|0
  • murat boz ii bnce o gitsin..

1|0
    1|0
    • güldürmeyin ya biraz nitelikli sanatçı olması lazım.murat boz nedir ya :))

• nitelikli derken?birsürü insan gitti bitek sertab da 1. olduk nie diğer sanatcılara hak verilmsesinki

• Atiye olabilir :)

0|1
    0|0
  • Demet Akalın mı? Ne saçma ya.

1|1
    0|1
  • Aynur Aydın <3

0|0
    0|1
  • sıla veya nil olabilir

0|0
    0|0
  • Emre Aydın olmalı bence :).

0|0
    0|1
  • hiçbiri türkleriden bişey çıkmaz :( şarkılar iyi olmadığı için ...

0|0
    0|1
  • bence ingilizcesi ve sahne performansı iyi olan atiye olmalı tarkan tabi daha iyi olurdu ama o da katılmıyor ki:))

0|0
    0|0
  • eskiden kimse takmiyordu nezamanki sertap erener birinci secildi türkler abartmaya basladi su eurovisionu. kim katilirsa katilsin zaten artik birinci olamicaz tarkanda zaten imaji zedelenmesin dieye katilmaz

0|1
    0|0
  • Tarkan yerinde olsam hayatta katılmam o da öyle yapıyor zaten adam akıllı :D:D

Bence Türkiye katılmasın azcık kuğul olalım ya.

1|0
    0|0
  • tarkan gibi dünya stari eurovisyona katilmaz ;)

hande renkli bir kisilik ama demet akalin sayesinde yenebiliriz, oyum demet :)

0|0
    0|0
  • nasılsa ses performans vs şeyler siyasetten dolayı geri planda kalıyor hiç değilse çıkan bizi temsil etsin yeter.

0|0
    0|0
  • Hiççç dinlemem ama atiye olabilir ingilizcesi güzel tarkan katılsa 1.lik garanti ama oda katılmıyo malesef :s

0|0
    0|0
  • Seksendört

0|0
    0|0
  • demet akalın katılsın hem goze hem kulaga hıtap

0|0
    0|0
  • Eurovision u saçma buluyorum , katılmamalıyız bence.

1|0
    0|0
  • Nil Karaibrahimgil

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Tarkan kesinlikle katılmaz.. Sıla katılsın isterim ama oylamalar sadece ikili ilişkiler üzerinden gidiyor yoksa performansa bakılan birşey yok bizimle dost olanülkeler sadece bize paun veriyor bizde onlara

1|1
    0|0
  • yazdığın şarkıcıların hiçbirinde bişey yok.yüksek sadakat bir kere daha gitmeli diye düşünüyorum.adamlar siyasi oyunlar yüzünden elendiler.bizim mallarda elendikleri için kötü şarkı deyip dalga geçiyolar.anlayacağın bizim malca zevkleri olan insanımız sonuçlara bakıyor.

link bu şarkının neresi kötü şimdi.can bonomoya iyi derler neden 6. oldu amk.

0|0
    1|1
  • Tarkan ya da Hayko Cepkin

0|0
    0|0
  • Ferdi Tayfur katılsın ne farkederki şu anki sistem birbirini kollama yarışması yunanistan kıbırsa en yükse puanı verir

kıbrıs yunanistana eski yugoslavya ülkeleri birbirine bizede azerbaycan azerbaycana biz saçma bi yarışma artık benim gözümde

0|0
    0|0
  • Brenna MacCrimmon ve Baba Zula katılırsa, hem zengin bir etnik müzik hem de kusursuz İngilizce ile orada çok ses getirirler. Ucuz disko şarkıları ile birinci olmaktansa, bu ekiple her derece iyidir. Orası bir vitrin ve Türkiye müziğini göstermek lazım. Aşağılık kompleksi değil bu, her ülke kendi müziğini çalmalı. American Idol gibi olmamalı

0|0
    0|0
  • Tarkan'ın katılmasını istiyorum.Şuan en çok tutulabilecek insan o.Yurt dışında da tanınıyor.Yada Manga'yı tekrar göndermeliyiz.

0|1
    1|0
  • BU SENE katılmıyoruz :D

0|0
    0|1
  • Tarkan Eurovision'a katılmayacak kadar büyük biri. Demet Akalına sanatçı demek bile, sanatçılara hakarettir. Hande ve Sıla katılabilir, ama gönlüm Sıla'dan yana, Sıla olabilir.

1|0
    0|0
  • D: Sıla

0|0
    0|0
  • 1-yılbaşı

2-kaçan kurbanlık

3-sevgililer günü

4-eurovision

5-mayalar 21 aralık

6.

7.

8...

ulan her sene her sene aynı muhabbeti yapa yapa gına getiremedik daha kendimize

0|0
    0|0
  • sıklar arasından hande katılmalı bence..temposuyla, enerjısıyle bu ısın altından kalkabılır..

0|0
    0|0
  • elvan dalton

1|0
    0|0
  • aslında ciguliyi hakediyorlar ama yinede hande yener dedim

1|0
    0|0
  • Kim katılırsa katılsın, yeterki Türkçe şarkı söyleyerek gerçekten Türkiye'yi temsil etsin.

1|0
    0|0
  • Tarkan ı ikna etseler belki şansımız olur,motivasyon olsun diye esrar vermek lazım adama

0|0
    0|0
  • Ahmet Şafak gitsin

0|0
    0|1
  • nazan şoray katılmalı bence..

0|0
    0|1
  • Yeni tanınmamış biri olmalı. Bizim kültürümüzü yansıtmalı. Barış abi, Kıraç gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...