Uzun zayıf mı? Kisa kilolu mu?

Arkadaslar bu iki fizikten hangisi için spor salonu daha zor? Hem ordaki ortam hemde calisma spor sekli icin?

• uzun zayıf
    45% (5)60% (9)54% (14)Oy Ver
  • kısa kilolu
    55% (6)40% (6)46% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Vede niçin

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo almak daha kolaydır her zaman takviyelerle vS. Ama sağlıklı zayıflamak ve bir o kadar da protein desteği alıp vucudu sekilendirmek çok zor. Zayıf spor için her zaman daha iyidir. Ben 54 kiloydum simdi 65 im vucududa oturttum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• uzun zayıf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Uzun zayıf kişi ektomorf olacağından kütle kazanması çok zor olacaktir. Bu kişilerin metabolizmasi çok hızlıdır. Adeleler de uzun olduğundan doldurmak daha da zor olacaktır. Kısa kilolu kişi endomorf olacağı için yağsız parçalı bir vücuda ulaşması çok zor olacaktır. Kardio egzersizlerini eksik etmemesi gerekir ve karbonhidrattan kaçınmalıdır. Bu kişinin kas kütlesi kazanması daha kolaydır. ancak ektomorf kadar estetik gorunemezler.

0|0
    0|0
  • Uzun boylu zayıf insanlar da yağ oranı daha az olacağı için kaslarını şişirmesi ve defineli bir görüntü daha kolay.. Kısa boyluysanız zaten kas yapmayı unutun hele birde kiloluysanız o yağlar en az 1 senede gider istediğin sporu yap takviyelerle o süreyi sadece 2 3 ay azaltabilirsin

0|0
    0|0
    • Anladm.. spor salonuna falan gittinmi sen hic

• bir arasını bulamadık

0|0
    0|0
  • uzun boy sporda avantaj sağlıyor zayıf olması önemli değil omuzlarda genişse acayip vücut çıkar

0|0
    0|0
  • uzun zayıf iyidir.

0|0
    0|0
  • uzun kilolu

0|0
    0|0
Yükleniyor...