Göbeğimden birtürlü kurtulamıyorum?

Arkadaşlar 3 aydır vücut geliştirme yapıyorum ama göbeğim olduğu gibi duruyor. halbuki birgün dinlenip birgün çalışıyorum ve her gittiğimde kardiyoda yapıyorum ama bu lanetolasıca göbek gitmiyor? :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Göbek vucutta en zor yakilan bolgedir mekik cekmen lazim

0|0
    0|0
    • Mekikte çekiyorum crunch ta yapıyorum ama nafile

• Eti pek sevmem zaten de ben daha çok karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum. pilav makarna ekmek hatta ekmekle makarna yiyorum :( o derece yani :s

• Ekmek olabilirde makarnayi azalt makarnanin vucuda kilodan baska hicbir faydasi yok, onun yerine patates yesen daha mantikli

Kızlar Ne Diyor 4

• cardioya odaklan ve yediklerine dikkat et :)

0|0
    0|0
  • 70 % yedigin seyler, 30 % spor

0|0
    0|0
    • Yediğim şeyler genelde makarna pilav ekmek arası birşeyler köfte falan işte

• Bunların aynısnı yapark 4 ayda 25 kilo verdim. spor bile yapmadan sadce bunlarla

• azimli ol

0|0
    0|0
  • Beslenmeni degistr. Ve icki iciyorsan uzak dur

0|0
    0|0
    • Alkol kullanmıyorum beslenmem kötü sanırım

• Ama ben ekmek makarna köfte pilav vs olmadan doymuyorum ki :(

• O zaman kasdan vazgec

Erkekler Ne Diyor 4

• Istersen 2 yıldır git fitnes a ama beslenmene dikkat etmezsen o göbek erimez. Şeker un tuz çıkar hayatından tamamen aldığın karbonhidrat a dikkat et cardio nu mekiğini çek bak neler oluyor :)

0|0
    0|0
    • Şeker un tuz benim yaşama sebebim bu 3 ü :D ben onları hayatımdan çıkarsam zaten ölürüm ki :(

• Kepek ekmeği demi yemiyorsun?

• Hic ekmek yemiyorum 0 :)

• hocam otuzdan sonra metobolizma pek yağ yakmaz ne kadar eritsende yemek yemene dikkat et sağlıklı beslen yeter. spora devam

0|0
    0|0
  • Kardeşim düzenli çalışırsan beslenmenede dikkat edersen 4-6 ay arasında gelişmeyi görürsün ama her şeyin düzenli olmalı

0|0
    0|0
    • Benim çalışmam çok düzenli, tabiri caizse iki elim kanda olsa spor günümde spora giderim ama yeme alışkanlığım berbat ya :(

• Sen bir yerden halledip diğer yeri salarsan olmaz ikisinide ayarlıcaksın normalde 3 ayda kaslar belirginleşmeye başlar sende gelişme bile olmamış. Beslenmene dikkat etmezsen hergün spor yapsan fayda etmez bol protein tüketip kasa çevirmen lazım ve bir düzenin olmalı

• Bak vücut yapıyorsun ama yeteri kadar beslenmene dikkat etmemiş olabilirsin ya da yürüyüş yapmalısın biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...