Galatasaray - Manchester United maçı sonucu?

Galatasaray - Manchester United maçı nasıl biter ? Galatasaray galip gelebilir mi ?

0|0
12|25

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ulan Galatasaray'a yenilsin diyen zihniyet .. Maçtan haberin yok belli bari sesini çıkarma.. 2 takımda türk takımı olsa eyvallah ama karşımızdaki takım yabancı.. bilemem anlatabildim mi ?

Bu gece FB'si BJK'si TRABZON'lusu ANTEP'lisi BURSA'lısı Tek Yürek olucak. GALATASARAY için atıcak..

1|2
    1|1
    • umarım yarın sızde bıze destek verırsınız..

• biz;siz avrupa kupasını kaldırırken milli takım sevincini yaşardık ama beşiktaş liverpooldan 8 yediğinde takımdaşların senin gibi düşünmüyorlardı.bilmem anlatabildim mi?

• Tabiki de yenicezzzzzzzzzz...Başka ne olcaktıı? :P

1|1
    0|0
  • tabikide CİMBOM galip gelecekkkkkkkk. :))

2|1
    1|2
  • Galatasarayım bu maçı alıcaktır hepimizin inancı tam.Allah yardımcıları olsun.Yedek medek bunlar saçmalık Galatasaray Manu maçına hazırlandı yedek kadroya değil bunu anlayın artık.

0|1
    0|1
  • adamlar kasmayacak. kaybetmek koymaz cunku :-). alabilir yani. hos metronun agzina zictilar cok afedersiniz.

0|0
    0|0
  • gs yenemez

0|2
    3|2
  • Ya berabere kalır ya da Manchester alır

0|0
    0|2
  • Geldi bile ...

0|0
    0|0
  • yenemez diyenlere selam :D

0|0
    0|0
    • yendi mi ya?

• höh yani herşeye bi bahaneniz var yenilmek için mi çıkardılar o onbiri ?onlarda bizim kadar istiyordu

• yenılmek ıcın cıkarmadılar tabı. alex ferguson 10 sene sonrakı kadrosunun şu anda neler yapabılıcegını gormek ıcın cıkarttı.. onlarda sızın kadar ıstese as kadrosuyla cıkardı..zaten 1.lıgı garantıledıler..onlar ıcın galıbıyetınde maglubıyetın de bı anlamı yoktu yani.. ıyı oldu tabı kı galatasarayın kazanması..keske daha da farklı kazansaydı..

• inşallah tek temennimiz o :)

0|1
    1|2
  • eski sevgilim fanatik galatasaraylıydı.. temennim yenilmesinden yana :))

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Gs galip gelir.

2|0
    1|0
  • 8 önemli isim gelmemesine rağmen hücum hattı tüm anadolu takımlarından üstün

Carrick,Fletcher,Welbeck,A.Young .Macheda ve Hernandez orta saha ve hcum hattı bu oyunculardan kurulu olucak gönlüm ts olarak gs den yana fakat kimse unitedi parçalarız diyemez dikkatli olmak zorunda gs

0|0
    0|0
  • babayı alır galatasaray . gs dediğin çanakkale dardanel spor seviyesinde bir takım manchesteri yenebilceğini düşünenler gerçekten komik.

2|0
    0|2
  • Galatasaray alır almalıda avrupada bunun farkında Galatasaray - Manchester maçı avrupada en fazla oynan maçlar arasında 2. sırada yer alıyor ve MS 1 şu dakikaya kadar totalde 18,911,920 euro GS'ye verilmiş ama şuda var ki Fletcher, Rafael, Welbeck, Hernandez ve Ashley Young Manchester'da oynuyorlar bu yüzden bir kuponda GS diğer kuponda ise KG Var diye oynadım :))

sevdanın adı, hayatın tadı, bu aşkın adı sarı kırmızı, seninle yaşar, bu taraftarlar, saldır durmadan Galatasaray..

0|0
    1|0
  • ''Fenerbahçeliyim ama bu akşam 6s nin kazanmasını istiyorum'' diyeceğimi sanan varsa siteyi terketsin:)

umarım kırmızı şeytanlar 6s yi çarpar !

1|1
    0|1
  • gs bu macı alıcakdır ama zorlanıcakdır bence idda oynuyorsan 1.80 idare eder ama en antıklısı kg vr oyna ıdda oynuyoran tbikide

0|2
    1|0
  • bız manunun yedeklerıne 3 atmıstık.ronaldo falan vardı gercı o kadroda.) bakalım gs napıcak manunun yedeklerıne..yener herhalde

1|0
    1|0
    • aslarından 6 yemiştiniz o da var, aa 6 mı dedim kapadım konuyu :D

• Arsenalden 5 man u dan 6 sigma olomuctan 7 tane yiyen takımı konuşmamıza gerek yok Tabiki Fenevbahçe :D

• 6 kasımda ezelı rakıbınden 6 tane yıyen takımı konusmamıza gerek var mı? tabiki 6s .)

• maç şu anda başladı üst olur fakat ötesini bilemem

0|0
    0|0
  • 3-2 alırız

0|0
    0|0
  • Ben şahsen bir fenerbahçe taraftarı olarak kazanmalarını çok isterim.Ama rakibi gerçektende dünya devlerinden ama bence Gs arenayı onlara dar eder.Keşke fırsatım olsada desteklemeye gidebilsem türk takımımızı.Tahminim ise Gs 2-1 alır

0|0
    0|0
  • ilk yarı 0

ikinci yarı 1 veya 0

0|0
    0|0
  • Gönül ister GS kazansın ama Manchester'ın farkı ortada, bence manchester farklı kazanır.

0|0
    0|0
  • Bugun günler galatasaray tabikide..

0|1
    1|0
  • Son vuruşlarda etkili olursak rahat bi galibiyet gelir.

2|0
    0|0
  • web üzerinden hd izleyeceğim bir kanal arıyorum

star tv nin kendi canlı yayını var demeyin, hd diye yayınladıkları görüntü çamurdan ibaret

0|0
    0|0
  • malum şakadan sonra young un hırs yaoacağından korkuyorum

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama iddaa da manchester e verdım :D

1|0
    0|0
  • Bir Türk olarak üzülerek tahminde bulunuyorum; Manchesterin galip gelecegini, maçın ise Galatasaray 1 - Manchester 2 biteceğini düşünüyorum.

0|0
    1|2
  • GS 1 - MY 2

0|0
    0|0
  • 0-2 sonuc :) 2 gol 80'den sonra gelicek

0|0
    0|0
  • 0 - 3 Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun.

0|0
    0|0
  • gs vasat bir takımdır galib gelemez.

0|0
    1|1
  • 0|0
    0|0
  • Berabere biter bence.

0|0