Ikinci kadın olduğunuzu bile bile erkeğin hayatına burnunuzu sokmak

az önce bi soruyu okuyarak bunu sorma gereği duydum. neden evli erekleri hayatlarınıza sokarsınız, evli olması ya da sevgilisi olması sizin için yetersiz mi? ne diye başkalarının hayatlarına burnunuzu sokuyorsunuz, neden bu kadar basitleştirdiniz bu işi.. üzerine alınması gerekenler alınsın ama nefret ediyorum nefreeettt

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• bnde okudum şmdi snn dediğin soruyu ama bide şu war yorumlara falan baktmda adam sewgilisine ewli olduğunu söylememiş boşandık demiş onada yalan söylemiş yani. ayy hayattan soğuyorum böyle şeyleri okuduğm zaman öff.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yok neymiş kızlar evli erkeklerden parmağında yüzük olan erkeklerden yok sevgilisi olan erkeklerden hoşlanırmış... yok neymiş onlar daha olgun... yemişim olgunluğunu... bizlerin suçu ne... suçumuz anlaşılan temiz kalple sevmek sevdiğine değer vermek onu mutlu edebilmek için elinden geleni yapmaya çalışmak.. ama boşş...seni saf temiz kalbiyle sevecek bir erkek varken neden dediğin gibi ikinci kadın olmayı kabul ediyon...

0|0
    0|0
  • sen kocandan nefret et :D

0|0
    0|0
  • He biz burada adam gibi kız bulamayız onlar gidip elin evli heriflerine iş atarlar helal kız tam destek :)

0|0
    0|0
  • hay ağzını öpeyim sis. Bastır!

0|0
    0|1
  • cinsellik büyük ihtiyaç ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adamda suç o emiyor mu ben evliyim diye yada sevgilim var diye .bırakın ya bu işleri .hep kadın suçlu zaten dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...