Evde tek başınıza kaldığınızda neler yapardınız?

kızlar evde tek başına kaldığınızda neler yaparsınız ... erkelerin ne yaptığı aşağı yukarıbelli onun sormama gerek yok :)

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Dizi izlerim.

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim, olmadı film izlerimm =)

0|0
    0|0
  • eşofmanları giyer, koltuğa uzanır, polar battaniyeyi üzerime çeker, kumandayı elime alır ve gelsin tv zamanı:)

0|0
    0|0
  • müzigin sesini son ayar açıormmm..:)) az dinledktn snra bira cips vs. film izliorm.:)

0|0
    0|0
  • pc basına gecerım yada belgesel ızlerım..

0|0
    0|0
  • müzik dinler tv izlerim

0|0
    0|0
  • pc nin üzerinde geneldee.

0|0
    0|0
  • şarkı dinlerim film izlerim telefonla konuşurum şimdi yalnızım şarkı dinliyorum yaramazlık yapmam)

0|0
    0|0
    • yaramazlık yapmam demişsen %100 yapmışsın kendini ele verdin :)

• anne inan komşu çocuklarla kavga etmedim bardakları kırmadım müziğin sesini en son açıp yatakda zıplamadım hiç öyle şey yaparmıyım usluyum ben

• :) :) yok yok hayatta senin öyle bişey yapacağına inanırmıyım ben ... dememi bekleme :D :P

• erkekler napıyomuşşş::?

0|0
    0|0
    • söyliyim mi hıı ?

• bilmem yapanlara sormak lazım

• onu öyle yapanlara sormak lazım ... şahsen ben sırf s*x için sevgili yapmam yapamam kimseyle oynamaya hakkım yok

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne yapacam Alem yaparım markette giderim ne kadar cips kola cikilota ne bulursam artık müzik son ses açarım kimse kızmıyor tabi pvc başına geçerim yakılırım evi baya bi dağıtırım sonra annemgil gelmeden son 15 dk topladım topladım toplayamadım annem Azıma ... :D

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsam genelde ona devam ediyorum,evde kimse yokken dışarıdan yemek ısmarlamaya bayılırım :D Normalde hayatta izin vermezler sağlıklı değil diye,haklılar. :)

Onun dışında müziğin sesini daha çok açarım,daha rahat olurum.Yani evde kimse olmayınca yatağın altından silahı çıkarıp pencereden sağa sola ateş etmiyorum.Hıımm belkide ediyorumdur

0|0
    0|0
  • Ben çok kalıyorum...ne yapılabilir ki...işlerimi bitiriyorum..vaktim varsa da Filim izlerim...ama genelde uyuyorum..

0|0
    0|0
  • hah şöyle ya, birbirimizi kandırmayalım dimi, şu üç günlük dünyada, ön tarafında bi penis taşıyan her insan evladı napıyosa onu yapıyoruz :))))

0|0
    0|0
    • bu bekar erkeler için geçerli çoğunlukla. Buna ihtiyaç duyduğumu da nerden çıkardınız anlamadım.

• kafana göre yazmamanı tavisye ederim .. karşındakinin nasıl biriolduğunu bilmiyon sonçta

• ne alakası var ki küfür mü ettim ki, burası nick name ile girilen tamamen sanal bi ortam, yan etkileri seni rahatsız edecekse sen girme o zaman. bu işin esprisi kimsenin kim olduğunu bilmeden yorumyapabilmek zaten. onun için site kuralları çerçevesinde kafama göre yazabilirim. size yazdığım yorumun da site kurallarına aykırı hiç bi yönü yok. Ne kaba, ne hakaret içeriyor, ne alakasız. onun için yazabilirim. böyle şeyleri kaldıramayacaksan buraya girmezsin olur biter

• evet erkeklerin belli

erkek dediğin evde tek kalırsa ya ansiklopedi okur, ya da roman yazar

0|0
    0|0
  • Çıplak dolaşmayı severim ben yalnızken :)

Rahat oluyor her yer üfür üfür

0|0
    0|0
Yükleniyor...