Kadınların küçük dağları ben yarattım yürüyüşlerindeki amaç?

Özellikle Türkiye de kadınlar öyle bi yürüyo ki kafa havada ben olmazsam hepiniz yalansınız edaları. Hadi buyrun sizde söyleyin bi kaç şey nedir bu tempra yürüyüşünün nedeni ?

• Senin abazan hemcinslerinin sığırlığı
    57% (4)71% (5)64% (9)Oy Ver
  • Doğuştan sorunlu hepsi
    14% (1)14% (1)14% (2)Oy Ver
  • Kadınlarda mantık arama onlarda tıpkı askerlik gibi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sen sus rasim ben kendi şıkkımı oluştururum
    29% (2)15% (1)22% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın bazılarına illet oluyorum bende yaa, bide yüzüne bakılır cinstense varya , ukala tripler, bi aptal edalar, kromozom eksikliği olabilir diye düşünüyorum

0|1
    1|0
    • potasyum da olabilir kromozom diye ön yargılı yaklasmamak lazım :)

• :)) o da başka bi olay zaten sonra çakmağa tecavüz edersin diye korkmuştur :D

• hakkaten çok garipler potasyumuna soktuklarım :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Bunu yapan erkekler yok mu sanki. Kibir, kendini aşırı beğenme bir kişilik bozukluğudur haliyle bunun cinsiyetle alakası yoktur. Bir de rica ediyorum genellemeler yapıyorsunuz bari başına türk ya da türkiye koymayın yahu.

0|0
    0|1
  • burnu kaf dağlarınddaa oldum olası öyle tiplerden nefret etmişimdir.

0|2
    0|0
  • Sen ne diyon la müdür , dünya benim için dönüyor :))

0|0
    0|1
  • onları bu hale getirenlere sormalı :D haliyle kendini bişey sanıyolar link

0|1
    0|0
  • Genel anlam da a desem de kendi yazacağım şıkda da erkekler etkili. Burnu kaf dağında olmayanı da hemcinsleriniz basit ve kaşar olarak nitelendiriyor ki yine bu da A şıkkına tekabül ediyor sanırım.

0|1
    0|0
  • Bu kelime sadece Allah a mahsustur

1|1
    1|2
  • birinin yürüyüşündeki özgüven neden başka birini rahatsız ediyo

0|0
    0|2
    • "Özgüven" ve "kibir" kavram olarak birbirine çok yakın gibi gözükse de;yarattığınızı sandığınız iddia edilen dağlar kadar fark vardır aralarında... ;)

• Anlayana kenberk :)

• kibirli insanı hemen nasıl tespit ediyosunuz hiç anlamış değilim

• Ben yarattım o dağları hayırdır bir şey mi dedin koçum ? :)

0|0
    0|0
  • Beni rahatsız etmiyor

0|0
    0|0
  • Ben belki çimeni yarattım .

0|0
    0|0
  • hayat anlamsız gelir bana herkes bana uysun niteliğim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• kesinlikle A şıkkı diyorum. Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler ...biz de diyoruz, onların da popo kalkıyo tabi

0|1
    0|0
  • Baş dik gögüs önde dik yürümek güvenin simgesidir ama kimi bayanlar bunu bambaşka yoruyor onlar imparator havasında yaşıyor bu durumu biraz daha kassalar önüneden geçenlerin selam durmasını bekleyecekler

0|1
    0|0
  • Yanlış da değil ki, Memleketdeki cinselliğe aç erkek topluluğunu düşünecek olursan, tabiki " Bende var ama vermem, avcunu yalarsın ... " moduna girerler

1|0
    0|1
  • Elinde şiir kitabı boşlukları manitasının adıya dolduran.. Yazısı güzel diye bacısına allı güllü kağılara o şiiri yazdıran.. Sabahına kıza o çakma aşk kağıdını taahhütlüden hızlı ulaştıran hanzolotlar..

Eserinize bakın ç*kütaylar..

0|1
    0|0
  • Rasim senin yorumlarına hastayım :) biliyorsun demi

ama şunu söyleyim yolda yürürken bende öyleyimdir... başım dik güvenim tamdır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...