Böyle biri bir kadının gözünde nasıldır?

erkek arkadaşınız yumuşak mizaçlı esprili traş olunca baby face denilebilir ağresiflik falanda yok para var ama on planda tutma gereği duymuyor kavgacı biri deil ama koruyucu sakin biri yani temiz kalpli bi eleman hiç beklemyorsunuz şirin bi tip ama lisanslı bi doğuşçu oldunu örenseniz(kimsebilmiyor) ( kafes doğuşu) yada öğrenmesenizmi? farkedermi vücudumda iz morluk vs olabiliyor yada sizin düşünceleriniz nedir böyle biri bi kadının gözünde nasıldır veya başka sporlar dahami ıidr

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• böyle bi erkek varmı acaba arkadaşım :) kırk yıl arasan bulunmaz yahu :)

0|1
    0|0
    • vay teşekkür ederım yorumn için bıan şımardım valla ks de varmış demekki))

Kızlar Ne Diyor 1

• ben dövüş sporlarına karşıyım,ve bunu ben görünce değilde görmeden söylemesini isterim ve istemediğimi söylerim,kim sevdiğin,n yaralar almasını canının yanmasını isterki ben kıyamam istemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şirin bir tip kavgacı değil ama lisanslı kafes döğüşcüsü :))) ayrıca lisanslı kafes döğüşü nasıl oluyor onuda anlayamadım :)))

0|1
    0|0
    • kafes karma savaş sanatıdır brazılıan jıjutsu muaythaı nınjutsu vs bunların federasyonları oluyor ve genelde bunlarda ııysen mmade avantajlısındır ve şuanda nınjutsu thaı boksu ve jıjutsu yapıyorum dostum

Yükleniyor...