Hadi biraz yaratıcılığınızı test edin ve kendinize puan verin...

Ya asosyal biride değilim kuş olduğum sevgilimde sürekli beni arıyor ama ben sanaldan tanıştığım o çocuğa takıldım kaldım..Bana fazla vakitte ayırmıyor üzülüyorum ya onu düşünüyorum hep belkide kaderim böyledir..O çok uzakta ve ben onun ruhuna aşık oldum.İkimizinde okulu olduğu için yazı beklemek zorundayız.Beni daha fazla düşünmesini benimle ilgilenmesini eğlenmesini nasıl sağlayabilirim.Mesela ona nasıl sürprizler yapabilirim.Birbirimize kargoyla hediyede yollamaya çalışıyoruz.Beni düşünmesini istiyorum lütfen hayal gücünüzü kullanın ve onun için eğlenceli, farklı gelecek davranış ve şeyleri yazın.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önümüz kış, havalar soğudu. Ona kendi ördüğün bir bere veya atkı gönderebilirsin. Beğenecektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sanal sevgiliye sanal çiçek sanal dan kopyala yapıştır gönder göz göze temas olmadıktan sonra istediğini yap bağladın sanırsın ama yan yana gelirken duygu ve düşünceler anında değişir bu kaddar kaptırm a kendini

0|0
    0|0
    • Ben değişmeyeceğine inanıyorum çünkü bn onun ruhuna aşığım

• Nasıl olacak peki?

• buluşma gününe kadar güzel sözlerle telefonda seviceksin sohbetinle sonra hep seni arar arada ardaa seversin zaten sana bağlanır

• sewğiline ihanet için yardımcı olamayacağım sana üzgünüm=)

0|0
    0|0
  • Sen yeterki iste seninle zevkle eğlenir.

0|0
    0|0
    • :( beden öyle dedin mesela sen eğlenirmisin başkalarıyla neden böle sert bi yorum yaptın oda senin gibi insan yani

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...