Canınız sıkkın olduğunda hangi filmi tercih edersiniz?

Arkadaşlarr böyle canınız çok sıkıldığında yada ne biliyim çok üzgün olduğunuzda falan yapacak bişey bulamayıp film izlemeyi tercih ettiğinizde Hangi filmi seçersiniz ? Yani sizin ruh halinizi değiştiren sizi bir anda koltuğunuzdan alıp başka yerlere götüren bi film var mıı ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bu gibi durumlarda yaşanmış insanın hayatını değiştirecek umut veren biyografi filmlerini tercih ederim.örnek:siyah-sol ayağım-umudunu kaybetme-esaretin bedeli-kör nokta-forrest gump-mahkumiyet(convıctıon)-127 saat-sıkıysa yakala-papillon-hachi-temple grandin-Erin Brockovich-günlük-zoraki kral-kadının fendi-16.raund-kardeş gibiydiler...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle durumlarda asla film tv izleyemem kendimi veremem yemekte yiyemem ama bana sıgara müzik olsun bana yeter

0|1
    0|0
    • O her zaman var ya zaten Sigara müzik candır :D Sadece alternatiff olarak sordum bunu :)

• canım sıkkınken filimden zevk alamıyorum arkadaşım herkezin yapısı farklıdır belki sen seversin,ve oanki ruh halin neye bozuksa ona göre izle bence,çok nadirde olsa bazen yapıyorum meğer kalp duygu sorunum varsa duygusal izelrim ağlarım rahatlarım ve geçer:)

• sıradışı şeyler yapmak isterim kendimi filme odaklamam :)

0|0
    0|0
    • Ne gibi şeylerr ? :)

• Güzelmişş :)

• ama en güzeli sıkıldığında hemen sahile koşmaktır... kayalara çıkıp sessizce kendinle konuşup içindekileri atmaktır.. saklamak değildir... diye ne bak sen desen haklısın yapsam da yetmez bana ;)

• komedi olur bazen bazen de korku komedi-korku da güzel olur

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...