Tuncel Kurtiz'in Toyota reklamında oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Tuncel Kurtiz'in Toyota reklamında oynamasını nasıl değerlendiriyorsunuz ?

hem kapitalizm.. emperyalizme karşıyım diyeceksin öncü olacaksın .. hemde böyle uluslararası firmaların reklamlarında oynayacaksın .. bence çok da etik değil ya sizce ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• hem kapitalizme karsi olup hem de kapitalizmin hasi olan medya kuruluslarinin kapitalizmin hasini empoze eden dizilerinde oynayip kapitalizmin hasi kadar dizi basina para almasina karsi degiliz de, toyota reklamlarinda oynamasina mi karsi olacagiz yani. japonlar iyi adamlar severim tuncel kurtiz de iyi adam takilsinlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aslında haklısın söylediklerinde kendisine sorulması gereken bir çelişki olduğunu düşünüyorum reklamı ilk izlediğimde ses var sanırm sdece yanlış hatırlamıyorsam çok şaşırmıştım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Emperyalizm dünyayı sarmış bir ağ kardeşim herkes vıdı vıdı öter ona buna karşı çıkar ama giydiklere dona kadar emperyalist markalarıdır o yüzden boş iş bunlar

Daha yararlı işlere kafaa patlatın

0|0
    0|0
  • Memet Ali Alabora da yaptı öyle. İnsanlar para için kişiliksiz davranabiliyor maalesef. Banka reklamında oynayan sosyalist ile daha fazla para için sevişme sahnesinde oynayanlar aynı yolun yolcusu sonuçta. Hiçbirisi etik değil

0|0
    0|0
  • Reklam tam amaçlandığı gibi olmuş izledim reklam amaç açısından güzel ama benim için yine sıfır hep sıfır .

0|0
    0|0
  • Özgürlük, bağlı olduğun ideolojinin de dışına çıkabilmektir..

1|0
    0|0
  • Yüzü olarak çıksa belkı daha agır bir eleştirim oalbilirdi ama seslendirdiği için yırtıyor paçayı

0|0
    0|0
  • bence sıkıntı yok. hayatını idame ettirecek bir şekilde. saf idealizm öleli yüzyıllar oluyor bro

0|0
    0|0
  • kapitalizime söv ama nimetlerinide ye.son yıllardaki en popüler meslek bilmiyormusun.

0|0
    0|0
  • Adamlar para icin herseyi yapar ne diosun sen asil onlardan korkacaksn

0|0
    0|0
Yükleniyor...