Karın kası problemi?

1 yıldır spor yapıyorum ve salonda 2. ayıma girdim. Salona gitmekteki en büyük amacım tatile kadar biraz karın kası çıkarmak, çizgili kas iyice çıksın yanlardan da hafif şişsin istiyorum. Hocam Haziarın'ın 1 inde tamamen karına yükleneceğim bir program hazırlayacak, haftada en az 4 gün o programa devam edeceğim. Temmuz'a kadar, yani tatile gidene kadar sıkı karın programıyla karın kası çıkar mı 1 ayda? Not: Zayıfım ve zaten beslenmeme dikkat ediyorum, bunlar haricinde soruma cevap verirseniz sevinirim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Karın kasları zor gelişen bir kas grubu. Fazla gelişmeyeceklerdir bir ayda ama yağ miktarın azsa belirginleşecektir.

3|0
    0|0
  • Çıkar ben 1ayda çıkardım. 6tane çıktı 8i uğraşıyorum ama her gun 1000 mekik girmen gerekiyor. Antreman Hariç

1|0
    0|0
    • biraz daha ugras 10 tane çıkarırsın :)

• 1000 mekik mi 😲 ya ben mekik türü egzersizleri yapmayı bıraktım, crunch falan Yapmıyorum.. omurga zedelenmesine neden oluyor diye okudum. russian Twist, plank Tarzı hareketler yapıyorum genelde

• Hııııı 😆 nasıl biliyorsan oyle yap. Bilgimi sundum sadece 15 senedir spor yapıyorum.

• Bilmiyorum b0kta çıkabilir

0|0
    1|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=oXlXDsC7VMU

Yağ oranını düşürmen yeterli.

P90X'ten Ab. Ripper yap.

0|0
    0|0
  • kız başına karın kasını nabcan :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1