Kızlar öğretmenleriyle ilişki yaşar mı? yaşayan var mı ?

Bazen duyuyorum ve okuyorum kızların erkek öğretmenleriyle ilişkilerini? siz ne dersiniz bu konuda

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• lise birdeyken bizim sınıfa yeni coğrafiya öğretmeni ders geçmeye başladı. Çok hoşlanırdım ondan:) Sürekli ona bakar dururdum mal mal. normalde coğrafiya derslerine girmezdim, okumazdım ama onu göre bilmek için dersleri hiç kaçırmazdım:) Ne günlerdi be

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim ablamın görümcesi öğretmeniyle evli ve çok mutlular öğretmeni yani eşi ondan yaşça baya büyük ama adam genç gösteriyo bakımlı ve güzel bir evlilikleri var neden olmasınki,aşkın yaşı kişisi olmaz seçemezsin

0|0
    0|0
  • Masum bi hoşlantı sevgyse neden olmaşn ki ben yaşadm masumca bşeydi aramzdaki bkşmalar hareketler laf yapmak flan(türkçe ögretmenydi de cümle kurarken brbrmze laflar söylrdk)nyse masumca bşe oldugu içn şmdi gzl bi anı çocukluk olarak hatrlyrm pişman olunck bşe yapmadgm içn sorun olmadı hç pişman olmadm:-)

0|0
    0|0
  • benim en yakın arkadaşımın vardı öğretmen sevgilisi. ve gayette ciddilerdii ama sonu hüsranla bitti.:)))

0|0
    0|0
  • ben yasamadım ama lısedeyken bı kız arkadasım edebıyat hocasıyla ask yasıyodu sınav sorularını verıyoda hoca hatta kıza:D

0|0
    0|0
  • benim icin olmaz

0|0
    0|0
  • ne diye bilirim ki onlara hala susuyorum bi zmana kadar

0|0
    0|0
    • var mı senin bildiğin? bi zamandan sonra :))

• ben genelleme yaptım uzaktan duydum ama okulda falan bilirsem kalpleri fena kırılır göz yumamam rezillige

• sevgilim öğretmen :))) yaşıyoruz ilişki ona arada öğretmenim diyoruuuum:))) tabi benm öğretmenm değil yaş farkı yok, ama çocukken öğretmenlerime hayranlık aşk duydugum oldu :)) özellkle tarih hocamı uzun süre sevdim:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir cok kizdan bunu duydum ogretmenlerine asik olmalar onlarla sevgili olmalar ogretmeniyle evlenmeler..

sonucta herkes nefis tasiyor herkes kalp tasiyor dolayisiyla boyle seyler olabilir..

ben normal karsiliyorum acikcasi.. birbirlerinin duygularini suistimal etmedikce sorun yok..

0|0
    0|0
  • ergenlikte öğretmenlere bi hayranlık oluyor kızlarda da hemen hoşlantıya dönüşüyor bu, ilişki yaşamak değil ama benden hoşlanan biçok öğrencim vardı öğretmenlik yaptığım dönemde, hissediyosun.. mümkün olduğu kadar uzak dururdum..

0|0
    0|0
  • Lisedeyken okuldan bir kızın bir öğretmenle ilişkisi vardı.İftira, duyum, efsane gibi bir şey değil.Hem öğrenci hem hoca itiraf etti.Sonucunda öğrenci okula devam etti, öğretmen başka bir okula gönderildi.

Sorunca aklıma geldi anlatayım dedim :)

0|0
    0|0
  • Var ben lisede iken öğretmen bi kızı hamile bile bırakmıştı sonra akibetleri ne oldu bilmiyorum :))

0|0
    0|0
  • Yas farki yoksa olabilirde arada 6-7 gibi fazla bisey varsa ters.

0|0
    0|0
Yükleniyor...