Ahıska Türkleri için neler düşünüyorsunuz?

bir güneş gibi asalatinle kainatı aydınlatışların gelir aklıma bir yıldız gibi gökyüzünde süzülüşlerin atmosferde kayboluşların gelir aklıma beni yokluğuna terkedişlerin gündüzümün güneşi gecemin yıldızı yüreğimin baharı aydınlık baharı vuslatın hançerini yüreğime vuruşların gelir aklıma kor yangını yüreğimi terkedişlerin gelir aklıma duruşun gelir aklıma bakışların gelir aklıma gülünce yüzünde açan güller gelir aklıma bir tebessümün kainatı aydınlatışların gelir aklıma sensizlik yüreğimi kavuran sensizliğim ayrılığın hediyesi yokluğum yüreğimin gülleri soldu yokluğunun ızdırapları hatıralar annem hatıralar an gibi yüreğimi kavuran hatıralar sensizliğin ızdırapları bir gün diner mi yokluğunun ızdırapları bir gün diner mi bu diyarlar sensiz bu diyarlar sessiz yüreğim yokluğunun tutsaklığına mahkum yüreğim vuslatın esaretine mahkum yüreğim senlizliğe mahkum annem yüreğim sensizliğe mahkum...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Anneannemin ya da dedemin kökeniydi sanırım, karıştı şu an hatırlamıyorum. Pek de bilmiyorum, annem İstanbul'da doğmuş büyümüş. İyi insanlar olduklarına dair şüphem yok fakat.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• milletimi seviyorum, çok güzel yazmışsınız yüreğinize sağlık

0|0
    0|0
  • ilk defa senden duydum:S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok farklı çok başka insanlar...

0|0
    0|0
  • bizim burda dernekleri var.her tip var aralarında bizden bi farkları yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...