En iyi Türk hakem kimdir sizce?

Sadece Yorumlarınızı Almak Istedım Hakemler Hakkındakı Dusuncelerınızı.Ama Cocukca Yorum Yapacaklar Hıc yapmasın daha ıyı...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fırat Aydınus iyiydi ama son zamanlarda yönettiği maçlarda bariz hatalar yapmaya başladı.Sadece Caner Erkinin suçsuz yere attığı için demiyorum, Beşiktaş-Bursa maçında da tuhaf kararlar vermişti.

0|1
    0|0
    • Dogru Soyluyorsun Kardesım Istıfa Etmeyıde Dusunuyormus fakat bu kararı yanlıs onlar bızlere lazım yenı yenı turk hakemler avrupada boy gostermeye basladı

• İstifa etmesi bence yanlış olur.Eşi 6 ay önce boşanma davası açmış, galiba onun bunalımında.Eski haline zamna içinde dönecektir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi Fırat Aydunusu bilirim , istifa etmeyi düşünüyormuş kendisi link

0|0
    0|0
    • Daha kesın bır sey yok fakat merak etme fıfa ko kartlı bır hakemımızı kolay kolay bırakmazlar ıstıfa ettırtmezler ugrasırlar

Erkekler Ne Diyor 8

• Fırat Aydınusu çok beğeniyordum ama son zamanlarda çok kötü performans sergiliyor.Cenyt Çakır ksinlikle ligde berbat avrupada şahane

0|0
    0|0
  • sadık deda

0|1
    0|0
  • Fırat Aydınus... üstüne tanımam...

0|0
    0|0
  • Fırat Aydınus iyi bir hakemdi yanlız son zamanlarda ciddi hatalar yapmaya başladı bu konuda herkesin bir dönemi olduğunu düşünüyorum Cüneyt Çakır hala favorim

0|0
    0|0
  • Cem Papila..kolay mı İnönü de şov(!) yapmak..

0|2
    0|0
  • Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus( Özellikle bazı hatalarından dolayı adamım kariyerini yememek gerek)

0|1
    0|0
    • Dogru Soyluyorsun bır hata yaptı dıye fırat aydınusu lınc etmenın luzumu yok ama ınsallah hatasını anlamıstır

• aynen.uluslararası düzeyde maç yönetebiliyorsa bir hakem iyidir

• tabiki cüneyt çakır

0|1
    0|0
  • fırat aydınus - halis özkahya

0|0
    0|0
Yükleniyor...