Tarih bugün de sayfalara Galatasaray yazacak mı?

Bugün bambaşka bir gün. Bugün kenetlenme günü. Bugün, Avrupa'ya, M.United'a yeni bir cehennemi eskisine göre daha büyük ve ateşli bir cehennemi yaşatma günü. Kimileriniz evinde, kimileriniz benim gibi stadda bir bütün olup maçı kazanmak için yüreğini ortaya koyacak. GALATASARAY RUHU BUGÜN DE KONUŞACAK ! Dualarınız Türkiye GURURU GALATASARAYLA OLSUN.

Güncellemeler:
İŞTE BU KADAR...

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• 1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Cim bom inşallah yener pis İngilizleri.Ama sonuç ne olursa olsun Galatasayımız canımızdır bizim!

2|3
    0|1
  • tabi ki... bilirsin ki tarihin en sevdiği konu GALATASARAY :))

1|0
    0|0
  • heyecanla bekliyorum dualarımız onlarla bi gurur daha yaşayacağız . fatih hoca brifing vermiştir bol bol : ) hazır olduklarını düşünüyorumm

2|1
    0|0
  • Millet bağırsın manitasının kollarında aşkım diye, bizde inletelim her yeri tek aşk Galatasaray diye..

-Bedenim evde ruhum arenada..

1|1
    0|0
  • olacak olacak :)

1|1
    0|0
  • yazar

0|0
    0|0
  • Sesin kısıldı mı :)

0|1
    0|0
  • Llalalalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • Nefesleri tutup, izleyeceğiz işte. İki kalede gol görebilir.

0|1
    0|0
  • tarih fenerbahçeyi yazar

0|0
    0|0
  • bence yazamıcak heves etmeyin

0|0
    0|0
  • GERÇEKLERİ TARİH YAZAR TARİHİ DE GALATASARAY . NOKTA

1|1
    0|1
  • İşte bu ! yenip attık manuyu.Helal sana cim bomum.Çakallar çekilsin,alemin kralı geliyor...!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bugün Galatasarayın galip geleceğine inancım tam.Fatih Terim zorluk derecesi yüksek olan maçlarda genelde başarılı olmuştur.

2|2
    0|1
  • karabük maçında heralde akıllarda bu maç var diye kastı futbolcular kendilerini.united maça yedeklerle geliyor bildik bir olay bu.birçok gösterge bizden yana 3 atarız 5 atarız noktasına gelindi neredeyse bu sıkıntıya yol açabilir.ben beşiktaşlıyım ama helal olsun cluj u gidip orda yendiler yani işin ciddiyetinin farkındalar artık o yüzden sürpriz olmaz akşam kazanırsak hadi bakalım bekleyelim görelim

0|1
    0|0
  • Galatasarayın bu macı yenmesını en az galatasaraylılar kadar ıstıyorum.Bir Fenerbahce'lı olarak Yabancı takımlara turk futbolunu gostermenın zamanı geldı artık dıye dusunuyorum.

1|1
    0|0
  • bilemiyorum... umarım yener...

1|0
    0|0
  • tarih sayfalara yazmasa nolur, bizim kalbimizde yazılı zaten ;)

3|1
    0|0
  • Galatasaray Gruptan çıktı bile :D

1|0
    0|0
  • link Maçtan sonra bir kare :S Düşündürücü

0|0
    1|0
    • Bunun nesini düşünüyorsun ki,Fatih Terim'in arkadaşlarından biri o Ferguson,tıpkı Mourinho yada Capello gibi.Çünkü onlar her sene elit T.Direktörler toplantısında buluşuyor.Ayakçı Aykutun asla ulaşamayacağı yerler yani :D

• Adam maçı kaybediyor maçtan sonrada keyif şarabı içiyo öylemi :D bunun neresi normal?

• Gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY!

1|0
    0|0
  • İnşallah yazar ama karşıdaki takım United :)

0|1
    0|0
  • rakip takım yedeklerle geldi yenmezse ayıp

0|0
    1|0
  • gs vasat balon bir takım.

0|0
    1|0
  • yazmış tarih

0|0
    0|0
  • Bugün yensede yenilsede hiç farketmez.Galatasayımız bizim canımızdır,kanımızdır,yüz akımızdır,milli gururumuzdur.Canım feda Cim bomuma...

2|2
    0|1
Yükleniyor...