Çok sevdiğiniz bir insanın kocasını net üzerinden aldattığını görseniz.. Ne yapardınız ?

konuya direk giriyorum..en sevdiğiniz evli bir bayan akrabalarınızdan birini düşünün ve onun kocasını ınternet üzerinden aldattığını bizzat gördüğünüzü..bayanın bilgisi yok.tepki ne olmalı sizce.kocasına söylenmeli mi alıp karşıma konuşmalımıyım vurup kırmalımıyım ne yapmalıyım.bu işten en iyi bi şekilde nasıl çıkmalıyım.içimden geldiği gibi hareket edersem çok can yakarım çünkü.fikirler lütfen

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin işine karışma bence de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazen en büyük erdemdir sakinlik. Kadını karşına alıp konuşabilirsin. Fikrini düşüncesini öğrenip ikinci adımı ona göre atabilirsin.

0|0
    0|0
    • kadınla niye konuşuyorki... kadının evet yaptığım büyük bir hata hemen vazgeçiyorum demesinimi bekliyecek sanmam...

Erkekler Ne Diyor 7

• kacasının da onu aldatmadığından nasıl emin oluyorsun. ki aldatsın ya da aldatmasın bu seni ilgilendirmezki. değil akraban babanın oğlu da olsa senin dışında birolay

0|0
    0|0
  • Arkadaşım karışma derim. Unut derim. Ses etme derim. Yarın bir gün o kocası ile iyi olur sen kötü olursun. Benim başıma geldi iyi bilirim. Adam aldatan karısını tekrar kabul etti ben kötü oldum. Karışma boş ver.

0|0
    0|0
  • Karşına alıp konuşmalısın... vurup kırmayla bir yere varamazsın

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

(Nasihat ile yola gelmeyeni azarlamalı, azar ve nasihat ile yola gelmeyenin ise hakkı dayak)

0|0
    0|0
  • ben kocasına uygun bir dille bu işi söleme taraftarıyım ben olsam bütün riskleri göze alır sölerdim onun o şekilde yaşamasına izin verme bence gerçekleri öğrensin...

0|0
    0|0
    • Olayın iç yüzünü öğrenmeden hareket etmek aptallık olur ve dönülmez sıkıntılara yolaçabilir. Sakin ve akliselim davranılmalı.

• önce kendisi ile konuş.baktın olmuyor devam ediyor konuyu eşine anlat

0|0
    0|0
  • karışırsan kötü sen olursun..

0|0
    0|0
  • bir erkeğin aldatıldığını bilmeye hakkının olduğunu düşünüyorum,kocası bilmeli...

0|0
    0|0
Yükleniyor...