Fener'e ara transferde kimler alınmalı?

Devre arasında sizce fenerbahçeye kimler transfer edilmeli...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hala aykut gonderse dıyen ergenler var bellıkı daha bunlar en fazla 10-12 yasında hala aykut gıtsın yeter dıyorsunuz ben sıze bır sey soylıyım mı futbolu ızlemeyı bırakın cunku bı b*k anladıgınız yok.Ara Transferde Kımı Almalı Dersenız.Bence Forvet hattına takvıye yapması lazım moussa sow 'a bır alternatıf lazım cunku bıenvenu ve semıh artık fazla yeterlı degıl bıenvenu zaten ara transferde gonderılme oranı buyuk bır takım buldugu takdırde ocak ayında gıder herhalde.

0|0
    0|0
    • isim olarak kim ama

• İsim Olarak Da Dersen Fener'in Gündemindeki Oyunculardan Hareketle Lugano Gelirse Cok İyi Olabilir.Spartak Moskovali Ari'da Gundemde Fakat Bilemiyorum Onun Oyununu Ama Biraz Bakiyim Nasıl Bır Oyuncu Oldugunu Arastırırım Onunda.Ama Fenere En İyi Transfer Kim Olur Dersen Bence Manuel Fernandes Ama O Takımında Mutlu O Yuzden Gelmez Ayrıca Besıktas'da onu Bırakmaz...

• fernandes konusuna yüzde üz katılıyorum...

Erkekler Ne Diyor 10

• transfere ihtiyaç yok gibi

0|0
    0|0
  • başkan almaları gerekiyor yoksa kimi alsan boş

0|0
    0|0
  • Ortasahaya pasör bi oyuncu lazım ama ofansif ortasaha değil 4-3-3'ün pasör ortasahası,koşup mücadelede edicek bir oyuncu bunun yakın örneği tino costa zaten çok ugraşmışlardı sezon sonunda almak için,saten haberlere çıktı söz kesmişler tino costayle devre arasında büyük ihtimalle o gelicek valencia'yle sözleşmede yenilememiş.

0|0
    0|0
  • Hayatın fenerbahçe?

0|0
    0|0
  • tarla sürecek yeni bir başkan olabilir.

0|1
    0|0
  • Wolfsburg'ta 10 numara bir orta saha var DİEGO. O gelse yeter :)

0|0
    0|0
  • ara transferde Aykut'u gönderseler yeter :D

0|0
    0|0
  • beni alabilir.

0|0
    0|0
  • sol bek ile golcü.

0|0
    0|0
  • Beni alsınlar :D