Şike yapıldığı için galatasaraylı olduğumdan utanıyorum sizler değil misiniz?

maçların çoğunda anadolu takımları bize yattılar.çoğu zaman hakemler bizden yanaydı ama hakemler bize karşı da çok oynadı kabul etmek lazım. ama şerefimizle şampiyon olmak isterdim

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de futbol yok dostum hiçbi zaman real barça bayern olmayacak..
    Magazin i bırakıp ne zaman taraftar için oynarlar ozaman futbol izlersin..
    Ayrıca kulüp başkanları susacak..
    Bende fenerliyim a dan z ye her takım çıkarında bireysel idda oynayan futbolxularda dahil..

0|0
    0|0
    • bu yıl hakemler on çok fenerden yanaydı bariz belliydi bu ligin başında feneri zirvede tutma yarışına girdiler. lig tv başta olmak üzere

• fenerde takımdan çok adam olan oyuncu yok bu yıl caner bruno alves ve diğer birkaç oyuncuya geçilen iltimas şikenin babası değil mi?

• Dostum koy ahmına hangi takımı zevkle izledik
      ?
      İltiması geç gs ye hiç ceza yok ona bakarsan melo 2 maçta bir atılması gerekken atılmıp mesela vs vs.
      Ben yorum futbol yok zevk yok keyif yok.. Ni zk yok.

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni teselli etmek isterim gizliden cikmaya ne dersin fakecan :))

0|1
    0|0
  • Takımından şüphe duyduğun için utanman lazım.

0|0
    0|1
    • haksızsın kardeş. gurur duyuyorum ama haksız kazançlarımızı görmezden gelmek kimseye yakışmaz

• yine sorcam bak gör

• Sor sor kendini rezil et herkes senin kim olduğunu anladı zaten.

• Yok öyle bir şey. Gb kalecisi mal. Tüm maçları izlediğine emin misin ayrıca?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Biz senin kim olduğunu hangi takımı tuttuğunu çok iyi biliyoruz ama sende şeref ve utanma varmıki şerefden bahsediyorsun
    Sen gizliden ezilmeye mahkum bir insansın hiçbir zaman karşımızda adam gibi duramadın

1|0
    0|1
  • yavv hee hee..

bjk nin mi fb nin mi trolüsün sen onu söyle..

1|1
    0|1
    • lig boyunca olanları kabullenecek kadar adamım en azından kardeş

• sizler futbolu anca kulaktan kulağa geçen şehir efsanesi uydurmalarından ibaret sanıyorsunuz. son iki yılda takıma kaç tane ne olduğu belli olmayan sabrinin onda biri olmayan oyuncu geldi? bunlar sözde yıldız transferdi. sezon başında bizi ve feneri zirvede tutmaya çalışan hakemler bunu sezon boyu sürdürmedi mi?

• yav hala devam ediyorsun trollüğe..

çıkıp ben bjk'liyim (eziğin önde gideniyim), her sene şampiyon olacağız diye lige başlıyoruz,
      sonuna doğru da gelen vururyor, giden vuruyor.. çarşı-pazar'ın deyimiyle "ölmeden mezara koyuyorlar" desene mertçe.. ne kelime oyunu yapıyorsun.. ayrıca trol olduğunu da çok belli ediyorsun..

son 2 maç için de at gönderseydiniz ya rakip futbolculara..
      noldu? ahırda at mı kalmadı?

• Sende Galatasaraylıysan ben kuştepesporluyum :) Yapmayın böle şeyler yemiyor kimse.

0|0
    0|1
  • bunu yazan bjk li kesin, heriflerin 10 lafından 70 i şerefle başlıyor..

1|3
    0|1
    • 10 laftan 70i he çok mantıklı. hem şeref takımla gelmez soydan gelir

• bu lig için fazla şereflisiniz kardeşim

• böyle şerefli taraftar tüm kulüplere lazım. şimdi gidebilirsin

• Yalanını skym senin gslıymıs bu ulkede sıke Fenerde var bjk de var yalancı erkek ol be niye gızlısın nere kadar saklanacak bu fenerlı sıkecıleer

1|1
    0|1
    • sen git futbolu fanatikten fotomaçtan oku

• hadi sen sitede kız kovala

• He he tamam Fake kardes tamam

• Olum ozaman tutma takımı utanıyomuş neyi kanıtlanmışta sike etti diyosun Tescilli şikeler utanmıyoda senmi utanıyosun senin gibiler eksik kalsın

1|1
    0|1
    • ortaya çıkanlar cezasını çekti hatta az bile çekti

• Çıldırtacaksın milleti hahahaha :D

0|0
    0|1
  • Senin galatasaray'lı olmam mümkün değil. Ayrıca takım değiş sen.

1|1
    0|1
  • katılmıyorum sana :)

0|1
    0|1
  • ya bir sallama yürü git işine ya fenerlisin ya da beşiktaşlı. Emek her zaman hakkını alır unutma bunu hakeden taraf GS oldu bu sezon ;)

0|1
    0|1
  • Ben galatasaray taraftarının % 90 ının senin gibi düşündüğünü ancak açıkça söyleyemediklerini biliyorum. inan yalnız değilsin tebrikler.

0|0
    1|3
    • eyvallah kardeş ben haklı olandan yanayım. bursa sivasspor ve kasımpaşayı çok frenlettiler yoksa zirve yarışında ne biz ne de fener bulunabilirdi

• Sen Galatasaray lafını Ağzına alma. Sen Galatasaraylıysan bende turabiyim. Trollsün.

0|1
    0|2
    • turabiyle tanışmak hoş bir şey değildi ama tanımış olduk

• kardeş sen gsli falan değilsin

0|1
    0|1
  • Malsın Galatasaraylı değil

0|1
    0|1
  • yoooo

0|1
    0|0