Sizin değerinizi bilen oldu mu? Hepimiz kaybetmiş olamayız değil mi?

öyle bir sabrım bitmişki..sanki herşey anlamsız herşey boş gibi geliyor..sevgiler değersiz..iyilikler anlamsız..iyi ve güzel olan şeylerin değersiz olduğu bir hayat sanki...artık sevdiğim erkek şu saatten sonra sevgisini altın tepsiye koyup önüme getirse geri çevirecek kadar kırgın ve yorgun hissediyorum...peki sizin değerinizi bildilermi..emeklerinizin karşılığını aldınızmı..aranızdan biride çıkıp evet ben sevdim değer verdim ve karşılığını gördüm diyemeyecekmi..?

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• uzun zaman boyunca gözlerinin içine bakılmış, yürekten öpüşlerinin tadı dudakta kalmış, ellerinin yumuşaklığı hala hissedilen insanla bağları koparmak. vereceği üzüntü, yaşatacağı hayalkırıklığı tartışılamaz. buna karşın güneş hala dışarıda çimleri ısıtmakta ve hayat devam etmektedir. üzülün, ağlayın ancak hayatın devam ettiğini unutmayın. gözbebeklerinize dokunacak gözleri elbet bir gün fark edeceksiniz.ben böyle düşünüyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• hayatı bir insana bağlarsanız sonuç hep hayalkırıklığı olacaktır

yanlış anlaşılmasın

körü körüne sevmeyin manasında söylüyorum

çok derin mevzu yazmakla saatlerce sürer

0|0
    0|0
  • sevdiğimi söylemekten asla vaz geçmedim. aksine gurur duydum kendimle öyle sevdim ki mecnun leyla sından,kerem aslı sından ferhat şirin in den utanırdı ne kadar da az sevmişiz diye. sevdim.eridim için için. bilerek attım ateşlere kendimi.ne kadar da hoş gelmişti onun sevgisinin acısı bana!

binlerce kez öldüm ama bıkmadım usanmadım kendimi külümden yarattım yine sevdim. yine sevdim.

beklemedim karşılık. varlığı bile yaşam kaynağım kaynağım oldu.. kendisi gitti. gidişini bile sevdim.

0|0
    0|0
    • sende baya fedekarmışsın helal olsun..

• çok zor değilmi..bende yapdım ama artık gücüm kalmadı.

• elbette üzülüyorum. yanımda istiyorum. sesini çok özledim:(

ama uzaktan gülümsediğini bilmek bile ayrı güzel. ömür boyu mutlu olsun inşallah

• yanımda olduğu sürece sevgimin karşılığını fazlasıyla verdi,bu noktada hakkını yiyemem,belkide bu yaşa kadar kızımın doğumundan sonra başıma gelen en güzel şeydi onunla olmak ama gidişi ve gitme şekli böyle bir beraberliğe hiç yakışmadı,aylarca hazmetmeye,kabullenmeye çalıştım bana makul bir ayrılık sebebi verebilseydi bu kadar sancılı olmayacaktı ona sadece bu noktada kırgınım ayrılıklarında bir adabı olmasına gerektiğine inanıyordum o inanmıyormuş canı sağolsun mutlu olsun ne diyeyim...

0|0
    0|0
    • sen benden şanslısın yanımdayken bile sevgisini hissettirmedi.

• bu hakkı biz verdik onlara,istedikleri zaman gelmeyi istedikleri zaman gitmeyi ama buna artık bir son verme zamanı...

• evet..ama ben artık bu kapıyı tam kapamak istiyorum.haketmediğim şeyler yaşadım.

• emeğimin karşılığını alamadığım gibi kendimden çok şey kaybettim

ne umdum ne buldum

suçum sadece sevmekti ...

0|1
    0|0
  • İşin aslı,

sen kendi değerini bilmezsen kimse senin değerini bilmeyecektir.

Kendini önemse ve sana öyle davranmalarını taa en başından bekle.

1|0
    0|0
  • perdeler ve perdeler arkasındaki maskeler bir zaman sonra düşüyor ve karanlıklar aydınlığa ulaşıyor...

0|0
    0|0
  • ''iyilikler anlamsız..iyi ve güzel olan şeylerin değersiz olduğu bir hayat sanki..''

anlamk için zeki olmak gereksiz. Damga hoş olmasada insanların alnında yazsa he şey. Daha kolay olurdu.

0|0
    0|0
  • Aşık olmadım, akıllı davarndım ve her zaman karşılıgını gördüm.

bunun bir oyun oldguunu kabul ettim ve rolümü oynuyorum :D

0|0
    0|0
  • :)) çooook. benim kıymet bildiklerim benim kıymetimi bilmedi ama benim kıymetimi bilenlerin ben kıymetini çok iyi biliyorum.

0|0
    0|0
  • o onun onların suçu

0|0
    0|0
  • Kaybetmek mi hic kazanmadık ki kaybedelim :( hergün şah mat oluyoz.

0|0
    0|0
  • Üzgünüm kapalıyım 4 senedir..

0|0
    0|0
  • Ben sevdim, değer verdim ama karşılığını göremedim arkadaşım ben bir kaybedenim ...

0|0
    0|0
  • Değer bilmeye çalışıyorum

O benim mutluluğum

Ve karşılığını alıyorum :)

0|0
    0|0
  • bırakacaksın o zaman... çünkü seni seven mecburiyeti olmadan... sevecek seni kaybederken değil...

0|0
    0|0
    • çok haklsın

• tabi..ekleyim ama bana gelen teklifler çok hangisisin bilemem..baş harfini yazarmısın

• Mayer

Kızlar Ne Diyor 10

• herkese ederi kadar değer vericen, fazlasına lüzum yok, şuan değer veriyorum değer görüyorum ve seviliyorumm.

0|0
    0|0
  • mutluluğu bir kere kaybettiğimi düşünüyorum kendimden 11 yaş büyük sevgilim vardı çok seviyodu beni ama bırıktım onu :(

0|0
    0|0
  • Bukadar bıtkınlık zarar verir. Evet sevdim, çok şeyden vazgeçtim, ömrümü adadım ve değerini bildi. Belki altın tepside sunmadı sevgisini ancak, değer verdi, hissettirdi, önemsedi ve ben olduğum için tercih etti. Pişman değilim.

0|0
    0|0
    • sende vefalı biriymişsinki karşılığını verdin..ama işde bazıları gerçekden değer vermiyor.

• çok doğru keşke bu kadar affedici olmasaydım.

• :( hayat öğretiyor aslında.

• bundan şunu anlıyorum ki karşılıklı sevgi zor iş çünkü genel itibariyle ilişkilerde aldatma güvensizlik yada habersiz tek taraflı sevgi olabiliyor

0|0
    0|0
  • cok derın konular bunlar..dıyemıcegım ben..

0|0
    0|0
  • Sevmediğim zaman sevildim değerli oldum.

0|0
    0|0
  • esek olana semer vuran cok olur. esek olmadim.

0|0
    0|0
  • kıymetimi bilmediler :))

0|0
    0|0
  • karşılığı görmedim şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • Evet ben sevdim değer verdim ve karşılığını gördüm..görüyorum..Onu gerçekten çok seviyorum onun da beni sevdiğini biliyorum bana değer de veriyor. Şimdi nişanlıyız inş allah bozmaz böyle devam eder. Umarım karşınıza Allah korkusu olan insanlar insanlar çıkar..Bol şans

0|0
    0|0
Yükleniyor...