Erman Toroğlu'nun söyledikleri hakkında ne söylemek istersiniz?

erman toroglugunun cimbom taraftarına söledikleri konusunda elinizi vicadanınıza koyup sizde yanlı yada objektif neler solemek istersiniz?

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• sanki aynı şeyleri biz gidince onlar yapmıyor galatasaraya saha da neler yaşattıklarını unuttu mu herkes ? nasıl böyle bir genellemeye vardır bilmiyorum ama bi futbol yorumcusuna yakışmadı. programını izlerdim bir ara . artık mümkün değil kendisi kaybetti Türkiye ' nin en büyük hatta Avrupa da en çok başarıya imza atan kulubünün taraftarını kaybetti düşünmeden konuşmasının bedelini ödeyecek elbette.

0|1
    0|0
    • bence pek bişey yapılmaz adam showmmen yaptı showu bitti aldı reytingi...esas konu orada bize kelepce takan kopeklere bu adam bravo dedi o zoruma gidio

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• o adam tam bir gsli ya gıcık oluyom

0|0
    0|0
  • erman adam mı ki ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• E.Toroğlu bir Fenere sallar,bir Galatasaray'a.Adamın tek amacı gündemde olmak.Galatasaray ve Fenerbahçe gibi büyük takımlarımızı kullanarak gündem de kalmaya çalışıyor.Böylelerini ciddiye almamak gerek bence.

2|2
    0|0
  • bu adam gündem yaratmaktan başka bi işe yaramaz

0|0
    0|0
  • erman toroğlu gibi gerizekalı adamları takip etmiyorum ne dediği bilmiyorum ama o nedediyse ters görüşünde olurum ben

0|1
    0|0
    • dun ku karsılamaya gidenlere acık acık hayvan falan dedi...bütün sosyal ağlarda o var simdi..

• siz böyle takip ederseniz hayvanda der küfür de eder takip etmeyin ilgilenmeyin ozaman görürüm onu siz istiyorsunuz böyle konuşmasını prim veriyorsunuz

• adam bu sefer haklı,dün oradaki sözde taraftarların hayvandan ne farkı vardı? demek çok kolay.

ama işin özü öyle değil.. yalnız fenere sallarken şiddetle destekleyen rakip taraftarlar şimdi erman toroğlu geri zekalıdır. futbol bilgisi özürlüdür. showmen dir demeye başlamasınlar. biz yıllardır söylüyoruz

show tv de maraton programı çekerken izmirde pasaportda karı kızla alem yapıp maç izleyip programda staddaydım diyen bir adammdır erman toroğlu

0|0
    1|1
  • aksam gs taraftarı hakkını verır ermanın

0|0
    0|0
Yükleniyor...