Manchester'a kaç atarız sizce?

akşamki maçı sabırsızlıkla bekliyorum kaç atarız sizce

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerliyim ama Galatasaray'ı desteklemekte boynumuz borcu nede olsa Türk takımı. Manchester United yedek ağırlıklı kadro ile çıkacakmış. Onların yedekleri bile 100 milyon'u geçiyor. Galatasaray'ın 2-0 alacağını düşünüyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence fath terim doldurmuş iyice bi hazırlamıştır en kötü 2-1 alırız :) heyecanla bekliyorum 1993-94lerden beri ilk defa kaliteli bir maç izlemiş olacağız

1|0
    0|0
  • Hakeden kazansın. Gsliyim ama artık sinir oluyorum 20 sene öncesini hatırlatçaz demelerine. Osmanlı balonlarının patlaması gibi.

0|0
    0|0
  • 1-0 olsun bizim olsun maç

1|0
    0|0
  • 2 kesinn :)

0|0
    0|0
  • onli van :(

0|0
    0|0
  • 2 kesin atar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• 2-1 Gs alır.

1|0
    0|0
  • Maç heyecanını anladık da tüm Avrupa'nın saygı duyduğu, daha 2 hafta önce 39 yaşında olmasına rağmen 120 dakika kupa maçı oynamış Ryan Giggs'in işi gücü yok GS'ın stadında oynamaktan mı korkacak yahu?

Adamlar 12 puan yapmış, Avrupa defterini Mart'a kadar askıya almış. Ölüyü uyandırmak bu yapılanlar..

0|0
    0|0
  • 2 tane atarız.

0|0
    0|0
  • şeytan çarpması

1|0
    0|0
  • Lafebesi sen 93 yıLında dünyada yoktun ben zor hatırlıyorum o maçı yaşatacagız derken? :) koyu cimbomLusun anLasıLan İNSALLAH G.saray yener ne diyeyim? :)

1|0
    0|0
    • ya haklısınız. Lafın gelişi o .. Varmış gibiydim ama ha .. Koyunun dibiyim ben be..

• Bravo size... Bir koyu BJK li olarak klbim sizinle... ;)

• alacak bu akşam galatasaray kimse korkamsın

1|0
    0|0
  • Alam ya zabah..zabah...

0|0
    0|1
  • bu akşam arenadayım..

kombineyi boşuna almadık.

önce köşebaşı kebapçı

sonra stad...

başı dik yürü aslanım..

2|0
    0|0
  • 1 atarsınız ama 2 de yersiniz.

0|1
    0|2
  • Gönül ister Gs yensin ama manchester çok kuvvetli bir takım inş yinede ülkemizin takımı yener bizi en iyi şekilde temsil eder

1|0
    0|0
  • inşallah yeneriz. ama biz neden büyük takımlarla yaptığımız maçlarda tarihi bir zafer beklentisi içinde oluyoruz . bruje maçı tarihi bir galibiyet kabul edilmezken neden manchester maçı tarihi olsun. ama inşallah galibiyet bizim olur

1|0
    0|0
  • 5-2 alırız

0|0
    0|1
  • turu garantilememis olsaydı cehennem.olurdu ancak şimdi pek kaygilanmiyorlar o yuzden o tadı veremicez ama maçı alicaz inş

0|0
    0|0
  • maç günü saat duruyor,Açık Mert Korkusuz.yarıp geçecez gibime geliyor bu akşam..en az 3 bekliyorum ben.

0|0
    0|0
  • okuduğum kadarıyla bayaa bi eksik kadroyla gelmiş ve galatasaray için bence ölüm kalım maçı.galip gelsin de skor ne olursa olsun...3 puan 3 pundır.

0|0
    0|0
  • Manchester B takımı ile geldi nerdeyse.

0|0
    0|0
  • Manchester United ın ne kadar çekindiği gs den belli as oyuncuları üzülmesin fark yiyince diye getirmemiş desem kendi yazdığıma kendim bile inanmam sanırım

0|0
    1|0
  • dilerim galatasaray maçı kazanır ancak united çok rahat götürür maçı. galatasaray farklı kaybedecek skor 0-3 , 1-4 , 1-5 gibi düşünüyorum

0|0
    1|0
  • gruptan çıkmayı garantilemiş manu aslarını zaten getirmeyecekti onlar özellikle ingilizler bizim gibi duygusal değiller 93-94'ü hatırladıklarını bile sanmam...

0|0
    1|0
  • Çok gollü bir maç bekliyorum ancak 1-0 olsun bizim olsun diyorum.

1|0
    0|0
  • bu akşam kazanamazsak yine bana uykusuz geceler:(

1|0
    0|0
  • 3-0 alacağız

0|0
    0|0
  • tabi ki bende yenmesını isterım ama zor bence

0|0
    0|0
  • gs bu defansıyla çok gol yer.