Beyler sevgiliniz ben manken olacağım derse cevabınız ne olur?

Beyler çok güzel bir sevgiliniz var ve bir gün size çıktı dedi ki arkadaşlar bir eğlence düzenlemişler bende orada manken olup podyuma çıkacağım.Bunun üstüne sevgilinize ne cevap verirsiniz?İzin verir misiniz yoksa karşı mı çıkarsınız ?Ne yaparsınız?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• sen zaten benım mankenımsım derim :)

2|0
    0|0
    • Super cevap eridim bittim bu cevaba!Eger erkek arkadasimda buna benzer bir cevap verirse vazgecicem tumden var ya cok hosuma gitti:)

• ben dedim ama yaptığı tek şey ayrılmak oldu :)

• işte o iltifatı yapacagım kişi yok sıkıntı burda :)

Erkekler Ne Diyor 15

• arkadaş çevresine ve eğlence durumuna bağlı izin vermem aslında benım için sakıncalı bir durum yoksa izin verirdim ama rahatsız olduğum bir ortam yada kişiler sezersem önce durumu anlatırdım ona bu sebeble rahatsız olduğumu söyler ondan anlayış umar kendisini vazgeçirirdim ama gönüllüce :) zaten aksi durum yoksa sırf laf olsun diye izin vermemezlikte yapılmaz alakaksı yok eğlence sonuçta

0|0
    2|0
  • sevgılıne goster o eylensın

0|0
    2|0
  • Eğer manken olabilirse, kendisini tebrik ederim... Bu onun için bir başarı olur...

0|0
    3|0
  • misilleme yapar bende şahin k ya cv mi gönderirim.

1|0
    1|0
  • 1git

2 ol

0|0
    3|0
  • bu tiple mankenmi olunur bea deyip çakarım kafayı

0|0
    1|0
  • agzına çarparım bi tane bi daha öyle bişey diyemez ;)

0|0
    3|0
  • öldürürüm yada çok seviyorsam ayağını kırarım :-)

0|0
    3|0
    • Ciddi misin yoksa saka mi?

• sizce şaka yapar bir halim mi var kardasim. Sevgilim mankenlik yapacak bende ortada erkeğim diye dolaşacağım. Ters bunlar bana kardasim.

• Anladim:(

• 2000 bin lik karıyı bedava sikiorum hertürlü kardayım derim..

0|0
    3|0
  • kafasına sıkarım D

0|0
    3|0
    • türk erkeği detecdet .

:D:D

• .d. çok mantıksız... neyse iyi geceler

• Iyi geceler:)

• Valla bazı meslekler kadınlar için tehlikeli. Mankenlik listenin başında geliyor. Etrafında ona sarkacak tipler olacak sürekli. kaldırması zor olur.

0|0
    0|0
  • arkadaş çevremde havamı basarım:)

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu tokat manyağı yaparım

0|0
    3|0
  • Cevabım evet olur. Bana da ol diye ısrar ettiler ama ben istemedim. İsteyen istediğini yapar.

1|0
    2|0
  • Eğlence Olduğu İçin Abaza Erkek Çoktur. Bu Nedenle Karşı Çıkarım. Lakin Profesyonel Anlamda Çıksaydı Podyuma İzin Verebilirdim :)

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...