Popo büyütmek nasıl başarılır?

Arkadaşlar yaz aylarında oldukça zayıflıyorum denizdi oydu buydu derken... Bir de iştahı olmuyor malum insanın, yani benim için böyle. Fakat bu kış gerçekten popom sarktı ve popom ve bacaklarım baya selülitlendi. Boyum 1.60 ölçülerim 86 70 85 53 kiloyum ve ortalama kilom 48 yani 48 kilo iken normal oluyorum göbek falan da olmuyor. Bunları eritmek için squata başlasam, ne kadar sürede sizce normale döner? Ve artık devamlı olarak squat yapmak istiyorum geçici bir süre değil. Fakat ilk olarak fazlalarımı atmak istiyorum 5 kilo ne kadar sğrede veririm? Squatla popom ne kadar sürede toparlanır?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• en etkili yöntemi ya anal ilişki ya da squat

1|0
    0|0
    • aslında bunu düşündüm fakat yazarsam tepki alırım diye düşündüm. Hiç anal ilişki yaşamadım. Araştırdım ve gerçeklik payı var mı yok u anlamadım. Ne kadar sürede etkisi olur peki?

• Kısa sürede etkisi görülür

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadasım snn vucudu sıkılaşarak vucudunu toparlamak gibi bir amacın var ölöüleri unut ölçüler kilo şaşaırtıcıdr cunku hepimizin fizik şekli değişiktir önemli olan görüntüdür görüntü oalrak diyosan tmmdır ozmn tmmdır burada squat tek basına hiçbirşeyin sonucu değildir Jen selter dene spordan zerre anlamayan salak bir kadının genelde insnalarımıza kandırarak soktupu ve yaygınlaşan tek bir egzersizdir snn bir firnes salonunan yazılıp güzel kalori acıpı cıkarıp iyi bir beslenme sistemiyle yani dengeli düzenli bir progrmala iyi hale gelebilrisin bol su içersen vucudunu nemlendirirsen ve kabak lifiyle selülitlerin bulundupu bölgeyi bol bol o ile her dusta ovaraan kan akısını hızlandıırsan ondanda kurtulursun biz yol gösteririz olay sende biter yani sendw o inanç istek varsa yaparsın

0|0
    0|0
  • Bsy dicem ayp olcak aen anla :D

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Squat ve Lunge yapmaya bak hemen sonuç bekleme 2-3 aydan aşağı gözle görülür birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • Squat.

0|0
    0|0
  • Dans ve Squad yao

0|0
    0|0
  • twerk yapabiliyorsan gerisi mühim değil.

0|0
    0|0
  • karpuz yata yata büyür derler ama sen vurdura vurdura büyüt :D

0|0
    0|0
  • poposuna göre değişir :D

0|0
    0|0
  • çok küçükmüş :/ sağlığına dikkat et. düzenli yaparsan ve iyi beslenirsen 90nın üzerine 2 ayda çıkarırsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Squat -Lunge

0|0
    0|0
  • Squat yap aşırı işe yarıyo eger bacakların kalinsa veya popon büyükse inceltiyo ve kucultuyo eger zayifsan kalinlastiriyo

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...