Kadın paralıların peşinde koşunca birşey olmuyor da , erkek zevk için koşuyorsa niye sorun oluyor?

Biraz daha açayim , kadın zengin erkek bulunca sırnaşıyor ve peşinden koşup yadırganmıyorsa , erkekte kadınları sadece zevk olarak görüp hayatını yaşıyorsa niye göze batıyor ?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen bana 1 adım gel, gel gel, korkma gel, gel yer var daha gel, topla şimdi, hoooops tamam.

2|1
    0|2
  • demekki seni bulmuş hep para peşinde koşan bayanlar ben saçma buluyorum yaa para için biryerlere gelmeye çalışanları ve zevk için bayanlara yaklaşmaya çalışanları

0|0
    0|0
  • doğanın kanunu :)))

0|0
    0|0
  • batmıyo alıştık artık

0|0
    0|0
  • Siz her kadını görünce zevkinizi düşünüyorsunuz üzgünüm.

0|0
    0|0
    • Kadınlarda zengin görünce peşinden koşuyor tek taraflı değil , bizi bilemem ben koşuyorum onu biliyorum

• Ya bırakın artık şu lafı bu devirde erkekte zengin kadın istiyor he bu arada zevk peşinden koşsanızda artık pek sorun yok başka işiniz gücünüz yok.

0|0
    0|1
    • bende bi manita var para desen para araba desen araba babası sag olsun o zevk peşinde bense para :)))) mutluyuz ama

• Şimdi kadınında zengin peşinde koşmaktan başka işi gücü yok hayatını adıyor bu işe

• aslında aynı şeyler.. önemli olan bayan ya da erkek olsun çıkarsız bir ilişki yaşamak.. seksde parasa paralel çıkarlar.

0|0
    0|0
    • Aynen çıkarım olduğu için takılıyorum ama yok olmaz ya olur mu , gel biz seni sömürelim hesabındalar

• Yok öyle birşey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• cıkar ılıskısınde bı erkege verırı kadın , ama rkek zevk alcam dıye esek bulsa tenhaya cekıo , burdan ayrımı yap adamım ::)

0|0
    0|0
  • erkek olarak zevk peşinde koşamaya ihtiyacım yok zaten kadınlarda zevk peşinde

0|0
    0|0
  • işlerine gelmiyor, koyver gitsin paşa gönlünü keyfine göre takıl

0|0
    0|0
  • Ne yapmam gerekiyor şimdi ?

0|0
    0|0
  • Haklısın bazıları, erkekleri sigorta poliçesi olarak görüyor

0|0
    0|0
  • doğru söylüyorsun