Gözlerimin hiçbir özelliği yok..

Hani olur ya kızların gözleri çok güzel olur, kimilerinki buguk olur, göz şekli çok güzel olur yada göz rengi, bir erkek o gözlere bakınca erir gider falan.. benim gözlerimin hiç öyle bir özelliği yok yani normal rengi kahverengi, ben göz rengimi seviyorum ama ne bileyim bazen düşünüyorumda keşke daha bi özel olsa, sevgilim bana bakınca dalıp gitse gözlerimde.. mesela erkekler sevgilisine gözlerin çok güzel falan der ya, benim sevgilim hiç öyle bir şey demedi.. kendimi övmüş gibi olmasında yüzüm fena değil yani güzeldir dudaklarım kalın onları çok seviyor dudakların çok güzel diyor ama ne bileyim keşke dudaklara değilde gözlerime öyle dese isterdim.. beyler sizce bir kızın gözleri nekadar önemli sizin için? çok fark edermi yada kız zaten güzelşe sizin için sorun değil dermisiniz?

Güncellemeler:
Bir sorum var burda sordugum bir soruyu silebiliyormuyum?

2|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bayan her insan birşey ister bu nedendır bılıyormusun doyumsuzluktan bence atıyorum gözlerin mavi olsaydı bu sefer dıcektın keşke kahverengı olsaydı atıyorum dudagın ınce olsaydı bu sefer kalın olsaydı dıyecektın cunku hayat sana bunu hıssetırmek ıstıyor oysa mantıklı olan şudur bence misal gözlerın kahve degıl yesıl oldu sevgılın daldı ama bu sefer dudagını takıcaktın emin ol böyle nedenmi çünkü mükemmel insan yok dünya şartları bize bunu söylettiryor oysa yapıcak tek şey basit şükretmek ya dudagında ınce olsaydı begenmeseydı gözlerınde öyle oldunu dusun;) o zaman ne dıyecektın:)

1|0
    0|0
    • dogru ya mesela arkadaslarim dudaklari incecik hic yok sanki benimkiler baya dolgun :))) cok sagol ya bu acidan hic bakmamistim

• Şimdi baktıysan sorun kalmamıştır :)) Yani işin özü empati ve şükür kısaca bayan.Rica ederim bayan

Erkekler Ne Diyor 24

• benim için gözleri değil bakışları önemlidir göz değil bakışlar öldürür erkeği ben şahsen bakışlara bakıyorum bence gözlerine kafayı takma bakışlarını derinlere sürükle sana gözlerin ne güzel bakıyor demisi çok daha iyidir çünkü gözler bakmak içindir sevmek için değil

1|0
    0|0
  • Gözün renginden ve şeklinden daha önemlisi de var, bunu problem etmemelisin. Sevdiğin insanın gözlerindeki anlam, derinlik ve bakışlara paha biçilemez...

1|0
    0|0
  • Sevgilimin gözlerinin yeşil ve güzel olmasını isterim tabiki ama mesele gözlerin güzelliği değil. İnsan seviyorsa sevdiğinin gözleriyle elbet temas kurar ve gözlerinin rengi ne olursa olsun hiç farketmez onun senin olduğunu düşünmek onun kalbinin içini görebilmek için gözlere bakarsın. Sevgilim rahatsız olmasa saatlerce gözlerinin içine bakıp konuşmadan onu izlemek isterim :-)

1|0
    0|0
  • güzel kime göre güzeldir kime göre değildir? bunun bir standartı olduğuna inanmıyorum. dolayısıyla kimisi için güzel, kimisi için sıradandır. önemli olan senin ne düşündüğün. ve hiç bir zaman hafife almamalısın sahip olduğun herşeyi. ;)

1|0
    0|0
  • çok önem vermem ama masum masum bakıyorlar ya içim gidiyor yahu :D

1|0
    0|0
  • gözlerine bakıp eridiğim kız olmadı çok güzel gözlüler görmeme rağmen... bence çok türk filmi izliyorsun

0|0
    0|0
  • ulan iltifat edicek yer arıoz işte ha göz ha dudak... Takma bunları sister

1|0
    0|0
  • Önemli olan görünüşü değil, bakışı.

1|0
    0|0
  • bence kendini kötüleme boşver yinede güzeldir sana göre değildir ama etrafındakiler beğeniyordur

1|0
    0|0
  • Gözlerin önemi elbette var ama abartılacak kadar değil :) Önemli olan yüzün ve fiziğin güzel olması gerisi traş erkekler gerisine bakmaz :)

0|0
    0|0
  • önemlı olan bakıslar tıpı degıl

1|0
    0|0
    • vayyyy

• bıde dunyanın en guzel gozlerı esseklerdedır , pek bı keramet yok yanı :D

• oylede guzelsın

0|0
    0|0
  • Göz dediğin şehla olmalı.o_O

0|0
    0|0
  • gözler önemlidir...her daim...;)

0|0
    0|0
  • birşey olmaz der zamanla. güzel olmasa bile der.

0|0
    0|0
  • bu arada gözlerin hakikaten güzelmiş.

0|0
    0|0
    • nerden biliyorsunki görmeden?

• çok karamsar bi tipsin. önce sen seviceksin gözlerinde ona bunu göstermelisin önce arkadaşına..

• hayır .

0|0
    0|0
  • meziyet senin gözünde değil arkadaşım. meziyet o göze bakan gözde.

0|0
    0|0

• bakmak önemlidir. şekil değil.

0|0
    0|0
  • memelere yönlendirme yap.. :(

0|0
    0|0
  • gözlerime güvenirim ama pek işe yaramıyo

0|0
    0|0
  • Estetik cerrahi varken böyle yaşamak niye !

0|0
    0|0
    • estetige karsiyim cok sacma buna sadece karekteri yetersiz, dis görünüsüyle insanlari etkilemeye calisan insanlar yapar bence. her insanin yüzü baskadir, yüzündeki özelliklerdir, seni sen yapan.

• insan bazen rahatsiz oluyor, kendini yeteri kadar güzel bulmuyor bazen baskalarin güzelligini görünce, ama bu benim icin estetik icin bir sebep degil

• Pekii :D

• Kahverengi güzel renk

0|0
    0|0
  • ha ha ha kardeşim benim gözler büyük iri ama aptal aptal bakıyor önemli olan nasıl bakması ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bende bu olayı anlamıyorum neye takıyosun bu kadar canım o gözlerin değil bakışların güzelliği yoksa aptal aptal bakan mavi gözlerin olmuş ne fayda biraz bakış çalış bence şimdi hemen şuanda aynayı al eline kenan ışık bakışı türkan sorayy bakışı çalış sonra sevgiline türkan gibi bak

1|0
    0|0
    • hahahaha türkannnnimm benn uleynnn :D :D

• Yorumda olduğu gibi sende ne eksikse onu isteyecektin hem gözler nasıl olursa olsun senin onu nasıl kullandigin yani bakışların önemli bana göre her bi hissini bakışları vardır. Sende öyle yap karsidaki insanı etkilemek için.

1|0
    0|0
  • başlığı gördükten sonrasını okumadım saten şunu beğenmiyorum şuyum oyum diyn insanlardan hoşlamıyorum Rabbim hoş görmüş yaratmış neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya kimsenn gözleri 3d değil arkadaşım bildğin göz

0|0
    0|0
  • benim göz rengim yok ama gayet mutluyum ciddi bir cevaptır

0|0
    0|0
    • göz rengim yok derken ? :D

• haa pardon hani mavi ve yesil gözlere renkli göz denir ya, göz rengi kahverengi olanlar gözüm renkli degil rengi yok diyip duruyor ya gicik oluyorum bende sen öyle dedin sandim.

Ama buda bir özellik vay be ben cok begeniyorum böyle degisik seyleri mesela benim bir arkadasimin bir gözü kahverengi digeri mavi ben cok begeniyorum ya

• yani bana görede sana gözlerin öyle geliyordur insan kendinde mutlaka sevmiycek bir şeyler buluyor bence takılma

• gözlerinin olması bile bir şükür gerektirir

0|1
    0|0
  • benim gözler çok ergonomik

0|1
    0|0
  • Benim gözlerim Mavi Biraz çekik ve büyük Gamzelerimde var bi dudaklarım dolgun değil nasip işte *-*

0|0
    0|0
  • görmesi kafi

0|0
    0|0
  • gözler gerçekten önemli iş bitirren cinsten bi önem

takma kirpik lens ve doğru makyajla sende etkileyici bakışlara sahip olabilirsin:P

0|0
    0|0
  • canın sıkılıyor senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...