Fenerbahçe Neden Sizce Ligdeki Bütün Maçların Aynı Gün ve Aynı Saatte Oynanmasına Karşı Çıkıyor?

Galatasaray ve Beşiktaş'ın bu isteğine Fb karşı çıktı Sizce Neden? Galatasaray Başakşehir Fener maçının sonucuna göre Şampiyon olabilirdi ama Galatasaray derbiyi kazansa bile Fenerbahçe nin maçını beklemek zorunda hadi Gs derbiyi kazandı Pazartesi günüde Fener puan kaybetti diyelim eeee Galatasaray lı futbolcular 4. Yıldız gibi en önemli şampiyonluğu evlerindemi kutlayacaklar? Galatasaray Şampiyon olduğunda biz futbolcuların sevinçlerini göremeyecekmiyiz böyle saçma şeymi olur Fenerasyon yine iş başında

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Fenerasyonun işi ışte. Kadikoyde kupa kaldir

0|1
    0|0
    • Kaldirdigimizda soyunma odasinda alın demislerdi karanlikta kupayı aldı galatasaray sasirmamak lazım artık.

• Kupayida Demirören futbolcuların üstüne fırlatıp gitti.

• Öyle bisey olursa çok çok sacma olur bir anlamı kalmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Fener şike yaptıgı ıcın öyle olsa yapamıcak ona gore şike ayarlıcaklar.

0|1
    0|0
  • galatasaraylılara ne olmuşta son anda koştur koştur federasyona müracaat ediyorlar. bu güne kadar beklemeleri çok manidar. bu galatasaraydan herşey beklenir.

0|0
    0|0
  • olası bir gs mağlubiyetinde futbolcular liderlik için o maça çok daha iyi motivasyonlu oluyorlar ve mücadele ediyorlar bu yüzden

0|0
    0|0
  • Çünkü ortada netleşmiş bir fikstür var. Ve bu fikstüre uyulmasını istemesi en doğal hakkı.

0|0
    0|0
    • Bırakın kardeşim böyle saçma şey olurmu

• Diyelim ki senin bir sınav takvimin var ve sen bu programa göre hazırlanıyorsun. Son anda öğretmenin gelip takvimi boşverin ben sınav tarihini şu tarihe aldım diyor fakat sen sınav tarihine göre tatil programı hazırlamıştın ve bütün programın alt-üst oluyor.

Sence ne kadar adil bir karar?

• Kardeşim birgün önce oynasa ne olacak? Sen hiçbir takımın Şampiyonluğunu evinde kutladigini Gördünmü? Fener puan kaybetti diyelim futbolcular evlerinde birbirlerine aaaa Şampiyon olduk diye mesajmi atacak böyle saçma şey olurmu Şampiyonluk maçın bitiş dudugunden itibaren sahada kutlanir evde değil

• eğer federasyon feneri bu kadar korumasaydı belki türk futbolu çokkkk daha ilerdeydi :)

0|0
    1|0
    • Allah aşkına siz gsliler hiç konuşmayın açık açık şike yapılıyor dün sivasın hakkı yendi hele gençler maçından bahsetmiyorum hasan kabze veysel sarı bunlardan hiiiç bahsetmiyorum bile

• Futboldan anlayan adam o golde şikeyi değil Sneijderin kalitesini konuşur Mehmet demirkol çok güzel acikladi. Bunlar Emrenin golünü konusmaz Meirelesin Balıkesire attığı golü konusmaz bunlar Avrupa'dan bile şike cezası aldılar hala utanmadan bize laf. Atıyor yuzsuzler benim takımım avrupadan ceza alsa ben sokağa cikamam

• kişi kendinden bilir işi demişler

Yükleniyor...