Diyarbakırspor Ligden çekildi ne düşünüyorsunuz?

Son olarak Diyarbakırspor - Denizli BBSK 90+5 dakikadaki penaltı tansiyonu taşıran son damla oldu. Ve Diyarbakırspor ligden çekildi.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisi cekimesiydi

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• düşünmüyorum bişey

0|0
    0|0
  • Amaçları zaten kendilerine ayrı lig kurmak

0|0
    0|0
    • Yeterince haksızlığa uğradı Takım en iyisi bu.

• Pkk =ermeni asala ermeni terór örgütünün devamı

Pkk Türkten çok kürd gebertti ezik kurşuna dizdi ermeniler sizi

• Uyusturucu orada yetismiyor mu :D senin daha basyigin topraktan haberin yok. Cocuklari madem daga kacirmiyorsunuz niye analari aglayarak bulun yavrumu diyor¿ Niye meydanlari bombaliyorsunuz? Siz nankorluk ediyorsunuz

• hayırlı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasarayla Turkiye Kupasi yaparken İstiklal Marsimiz Okununmaya basladiginda D. bakir taraftarlari islik caldi alkisladi, saygisizlik yapti. Boyle taraftara sahip kuluplerin Turkiyede hicbir lige girememesi lazim ama giriyorlar hata burada.

0|0
    0|0
    • Sen kendi açından haklısın ama Birde bizim açıdan baksa Diyarbakırspor nereye giderse gitsin hem küfürlere bakıyor. Diyarbakırspor da kendi açısından haklıdır.

• Laa olm bak önce kim başlatıyor hep. Başlatan sizsiniz

• Baris sureci dendi ki ben baris surecine karsiyim adam gibi kardesce yasamayi bilen kurtler ve serefsizce PKKyi destekleyenler var. Pkkyi destekleyen teroristtir oldurmek lazim, neyse baris sureci dsnildi kac defa PKK karakola ates acti, asker yaraladi? Sunu hala anlayamadiniz "Bu topraklar uzerinde Mertçe yasayanlarindir." sizin gibilerde olumu hak ediyor...

• Üzülmedim...

0|0
    0|0
  • ligden çekilmeye iyi alıştı Allah sonlarını hayır etsin...

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun siyasetçileriniz pasif

0|0
    0|0
  • Cok ta önemliydi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...