Kalbimin düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü!

Dün 9 yıl sonra ilk defa ondan bahsederken 1 anlıkta olsa adını hatırlayamadım ve dönüp kardeşime adı neydi ya demek zorunda kaldım . Kardeşim ve ben bu duruma çok şaşırdık tarih ve saati bir kenara not ettik. Kutlamaları nerde yapsak karar veremiyoruz :)

Kaçınız söküp atabildi içinde o aşkı?

Güncellemeler:
Ya arkadaş bu sorunun neresi popüler ne zaman baksam popüler listesinde ben uyuz oldum sorduğum soruya :

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• 5 yildiz verdim iyice uyuz ol :)

1|0
    0|0
  • Gozun aydin kardesss Ankara Kizilay meydanina bekleriz

0|1
    0|0
  • saçmalıktan ibaret kusura bakma. zamanınızda severken iyide ayrılınca niye düşman? bu medeniyetsizliğe aklım ermiyor bazen. hem nesini kutlucan 9 yıl sonra ismini unuttuğunumu kendini kandırmaya devam et abicim.

0|0
    0|0
    • ahhahah senin yine feminist damarın kabarmış :)

• Aşırı dobra olanlar patavatsızın önde gideni olur genelde, ek özellikleride asabi olmaktır. Değiştir bu kafayı derim empati kurarak başla işe

• ben her zaman empati kuran bir insanim. patavatsiz oldugumu itiraf ettim zaten senin teshis koymana gerek kalmadi romantic bey

• darısı benim başıma

0|0
    0|0
  • ömrünün beşte biri gitmiş kardeş ne kutlaması :)

1|1
    0|0
    • :)) Adını unutmam 9 yıl sürdü yoksa 9 yıl yasını tutmadım merak etme :)

• iyi bari yoksa çok üzülürdüm senin adına kutlamalar başlasın

• teşekkürler :) ya aslında o birazda benim bilerek taze tutmaya calıstığım bir yara, bana biraz zamanlar hayatın gercekten toz pembe olduğunu hatırlatıyor...

• 9 yıl gecmeden unutalım

2|0
    0|0
  • ooo hayırlı olmuş o zaman yenisi gelir yine aynı...

0|0
    0|0
  • bayaa bi güldüm çok güzel anlatmışsın :D tebrikler... unutursun mihribanım diye bi türkü vardı o geldi şimdi aklıma...

0|1
    0|0
    • teşekkürler :) ama belirtmek isterim 9 yıl sonra ismini sadece bir anlık unuttum yoksa yine muhabbet oydu :P

• o meşhur bi dost var ya, işte o benim :)

• Eski bir dostmu:)

• tebrik ediyorum ve darısı başıma diyorum daha 1 ay oldu atamadm üstelik başkasıyla olmasına rağmn ama umarım 9 yıl sürmez :(

0|1
    0|0
    • Sürmez inşallah o birazda benim halt etmem :)

• yok yok tanışırsın biriyle 2 günde elini tutarsın önden bişey yapmazsınız bir tek sonra gene başkasıyla devam

• nekdar salaksın andre

Erkekler Ne Diyor 9

• Hangi aşkı,adı neydi la onun :)

0|1
    0|0
  • bu bile unutamadıgını gösterir aslında

0|0
    0|0
    • Az önce başka bir yoruma daha yazdım Aslında unutmuş oldugum sey bir anlıkta olsa ismiydi yoksa yine muhabbette onun muhabbetiydi :) tabi 9 yıldır onun yolunuda beklemiyorum . onuda belirteyim :)

• adını hatırlayamamışsın ama bahsettiğine göre unutmamışsın da...ben unutmam arkadaş, aşkımın adını...

0|0
    0|0
  • 1 senede içimdeki büyük kanlı acımasız savaşı kazanmanın gururn hala yaşıyorum ve savaşın üzerinden 3 sene geçmiş izleri kalmadı herşey onarıldı yerli yerine oturtuldu :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun be arkadas yazılarını okudukça aynı heyecanı yasadım valla

0|0
    0|0
  • kimse unutulmaz vazgeçilmez sözünün hatırlanması gereken bi an :)

101 pare top atışı yaptır :D

0|0
    0|0
  • ıkınmaktayım

1|0
    0|0
  • romayı bile yakarım

0|0
    0|0
  • Vay kardeşim geçmiş olsun bizde o günleri görürüz inşallah duygulandım ak ama 9 sene kim bekleyecek amk

0|1
    0|0
Yükleniyor...