Benle neden uğraşıyorlar?

Benimle yaşıt bir kuzenim var. Liseye kadar birlikte büyüdük sayılır. Sonra yollarımız ayrıldı çok farklı alanlarda ilerledik. O lise okumadı evlendi, ben şu an tıp okuyorum. Kendini çok güzel bulan çok beğenen bir insan. Eşinden de çok memnun, çünkü çok 'paralı' imiş. Bana kocasının donuna kadar anlattı hatta bi gün evlerine gittiğimde evini ve yatağını toplamamıştı. Uygunsuz iç çamaşırları ve prezervatifler vardı etrafta. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemedim. Bu kadar ahlaksızlık olmaz.

Şu aralar da hem annesi hem kendisi deli gibi dadandılar. Facebookta daha önceden yorum yaptıkları fotoğraflarımın altına arka arkaya yorum yazmalar, alakasız insanları benle etiketlemeler, saçma telefon mesajları atmalar..Zaten afedersiniz or.spuluğumu bırakmamışlar, arkamdan neler söylüyorlarmış farklı bi şehirde okuyorum diye. Halbuki ben yurtta kalıyorum ve ineğin önde gideniyim. Bu kadar konuşan kuzenimse dini bütün bir hafız. Ne yapayım bilmiyorum. Siz olsanız napardınız?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• annesine söyle en basiti

1|0
    0|0
    • Annesi (halam) de uğraşıyor işin en acı kısmı bu. O da kızıyla birlikte saçma mesajlar atıp duruyor. Benimle yaşıtmış gibi çekişiyor. Geçen benim yaptığım pastaya herkes bayıldı evde yapıldığına inanmadılar, halam bu ne böyle çok komik dedi:D

• Off ağır olmuş ama çok haklısın. Bizimkiler yolunu bulmuş ben fazla safım günlerce işkence ediyorlar bi güler yüzle unutuyorum ben. Malım evet.

• ne zorluklar çektik hangi birinin amcalığını halalığını gördüm, kan bağıysa kan grubumu değiştiririm olur biter.

Erkekler Ne Diyor 18

• seni ne kadar kıskandıklarının farkında değilmisin. gerekiyosa hem annesine hem kuzenine gereken lafları söyle. kuzenin sen farkında değilsin ama o prezervatiflerle övünmek için görmeni sağladı bu kadar sığ insanlar varmı demem var. bişey zannediyor onu kapasitesi o kadar çünkü. bence hiç kaaale alma sütyenden aşağısı kasımpaşa de gec.

1|0
    0|0
  • adamın biri oglu ile yokuş çıkarken köpegin biri ayagını ısırır ve çocugu babasına sende bacagından ısır onun der baba ise oglum o köpek ısırıyor ben nasıl köpek olupta ısırırım der zaman insandan toz alsada yıkamayacagı yek şey saglam bir yürektir o insanın yaptıgı edepsizlik o insanın yaptıgı her ne kadar hayasızlık olsada inadına yaşa hayatı ve inadına bitir okulu ve inadına doktor ol diplomayı sok gözüne eminim o zaman en büyük cevabı vermiş olacaksın ona bence sende baba gibi ol cevabında ayagından ısırmaya çalışan köpek de ve oralı olma faceden sil irtibatı kes eminim rahatlayacaksındır ne dedikleri ne diyecekleri o ne dedi bu ne dedi bence senin ne dedigin önemli...

1|0
    0|0
  • samimiliğini biraz azaltman iyiolur ona bu durumdan rahatsız oldğunu yanyana geldiğinizde yüz ifadelerinden belirtmen gerekir ve gerçekten iyi bir arkadaşınsa halinden anlar ve sorar sende durumu açıkla ona bu durumdan rahatsız olduğunu belirt ama uygun bir diille beelirtirsen ikiniz içinde daha yararlı olur kolay gelsin...

1|0
    0|0
    • Azalttım aslında hiç bir şey paylaşmıyoruz artık ama tavrımı kesin koyamıyorum sanırım. Teşekkürler.

• dini bütün insanlardan oldum olası korkmuşumdur. dünyada her türlü kötülüğü yapabilirler. tarihe baktığımızda da kendisini din adamı olarak lense eden kişiler dini kullanarak sürekli kötülükler yapmışlardır. neyse, bu işin din kısmı ;)

anlaşılan kıskançlık durumları var, ben olsam kuzen felan dinlemem, direk siler ve engeli koyarım, kimse benim kişiliğime saldıramaz !

1|0
    0|0
    • Zaten gerçekten 'dini bütün' olsalar ahlak kısmından da bir şeyler almış olurlardı. Haklısınız tamamen silmek en iyisi.

• Sana yakışmıyor cahille münakaşaya girmek.. Ses etme, olabildiğince uzak dur. Zaten meslek hayatında onların sana muhtaç oluşlarını izleyeceksin..

1|0
    0|0
    • Çok haklısınız teşekkürler..

• Rica ederim. Başarılı olan hep kıskanılmıştır yurdumda..

• Allah a havale et.elbet birgun kendi estikleri cukura duserler.sahsen beninsanlara ogle yapiyorum ne malolduklarini zaman icinde gosteriyorlar.bugune kadarda hic yanilmadim.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıyorum. 'O' kimin doğru kimin yanlış olduğunu en iyi bilendir..

• Sevindim senin adina.bak gor yakinda. herkes onlari tsniyacak ve yaliz kalacaklar.sonrs burdan yazarsin hak yerini buldu diye.

• Amin inşallah. Teşekkürler

• muhattap olma selamı sabahı kes, sen yolunda ilerle onlar o.puklarıyla kalsın herkes kendine yakışnanı yapar...

1|0
    0|0
  • akrabalık önemlide ben o tarz akrabalarımı afedersn s.ettm :) sende et

1|0
    0|0
  • kardeşim.dini bütün hafiz demene ne gerek vardı dinde ıslamda eksiklik yok eksik olan insandır

1|0
    0|0
    • Öyle kardeş haklısın. Dindar geçinip böyle davranan çok fazla insan yok mu ülkemizde ama? Dini bütün, hem dini emirlere hem de ahlak kurallarına uyan demek değil mi? Bu insanlar zaten 'dini bütün' insanlar değiller...

• butunlermi yarimlarmi bilemem.ama.bence böyle dini bütün hafiz demek. diğer hafiz olan insanları rahatsiz eder kötü imaj gibi. birşey kurunun yanında yaşı da yakmaya benzer

• valla görüşme onunla bence niyeti kötü gibi akraban olmasa çok ağır şeyler söyleyebilirdim...

1|0
    0|0
  • kuzene bak sen

1|0
    0|0
  • Sil engelle, ona muhtaç olmadığını göster

1|0
    0|0
  • herkes mi tıp okuyor arkadaş . okuduğum okuldan tiksindim meğer her önüne gelen giriyormuş ta benim haberim yokmuş buraya..

0|0
    0|0
  • çünki; sen güselsinn, temizsinn, mektep okiyirrsin, terbiyelisin vs. bunlardan dolayıdır bi sebet..

1|0
    0|0
  • nereye gidiyoruz

1|0
    0|0
    • Gerçekten çok korkutucu. Bir de tipleri görseniz din üzerine ahkam kesmeye bayılıyorlar. Ahlak adına hiç bir şey kalmamış. Onlar yüzünden her şeyden soğudum.

• Okuyamadigi içindir seni kıskanıyorlar başka birşey olamaz.

0|0
    0|0
  • bütün ilişkimi keserdim

0|0
    0|0
    • Aynen fazlasıyla hakettiler zaten telefon numaramı da değiştireceğim çok az kaldı..

• hayatından gereksiz insan ları çıkarmalısın sanna ayak bağı olmasınlar canını sıkmasınlar

• Senin kuzenin uğraşıyormuş seninle benimde komşu uğraşıyor. Gerçekten çok zor bir durum ama az kaldı iyi lafla olmuyor gırtlağını kesecem k.hpenin.

1|0
    0|0
    • Oof of o da çok zor..Ciddi değilsiniz değil mi? Aile büyükleri uyarsa belki çözülür. Benim öyle bir planım da var. Her şeyi anlatıp rezil edeceğim o olacak.

• Laf onalrda bol olduğu için lafla yenilmez onlar benim taktiği uygula kulaklarını keselim :)

• Yok ben at kafası göndericem:p

Kızlar Ne Diyor 3

• dini bütün birine benzemiyor bahsettiğiniz kişi. iftira atacak kadar dini yaşamayan birisi..

faceden engelleyin kendileriyle görüşmeyi kesin ve yolunuza devam edin bence.

hayatta başarılar :)

1|2
    0|0
    • Sorsanız 'dini bütün' oldukça mutaassıp insanlar. O kadar ki erkeklerle yakın olmamak için şehir içi otobüslere binmezler. Ama ahlak konusundan nasibini almamışlar. Allah yardımcımız olsun. Teşekkürler.

• yani ne diyeceğimi bilemedim... pesss !

0|0
    0|0
  • boşverin. hani zaten böyle işlerle uğraşan kafayı yoran insanların uğraşacak önemli şeyleri yoktur da ondan. kuzeniniz sonuçta yanlış birşey söylemek istemem tabi. ama siz kendinizi bilyorsanız, bırakın onlar kendi ayıbıyla kalsınlar. ayrıca sizde hayatınızda mutluluk ve başarılar dilerim

1|0
    0|0
    • Haklısınız çok teşekkürler..

Yükleniyor...