Ofsaytla ilgili bişey soracagım?

Şimdi kafanızda ofsayt pozisyonu yaratın ve ofsayttaki adama top atılıyor. Ofsayttaki kişi topa değmeden yan hakem bayrağı kaldırıyor. Sizcede saçma değil mi. Hangi maçtı hatırlamıyorum dediğim pozisyonda yan hakem bayrağı kaldırmadan defans oyuncusu topu kornere gondermişti. Ama ofsayt bayrağı sonra kalktı. Bana saçma geliyor açıkçası. Belki adam fair play yapıyor. Adamın kursağında bırakıyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru karar ofsayt ta olan oyuncu aktif olan bölgede olduğu için

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdi ofsaytta olan adam pozisyonu etkiliyorsa bayrak kalkar. Defans oyuncusu ofsaytta olan oyuncu yüzünden topu kornere atıyorsa ofsayt olur o dokunmasa bile. Kalecinin önünü ofsayttaki oyuncu kapatınca dokunmayıp gol olsa bile oda ofsayt olur bunun gibi. Bilmem anlatabildimmi :D

0|0
    0|0
  • topa doğru hareketleniyorsa, değmese de ofsayttır..

(bir kızla ofsayt kritiği yapacağım aklıma gelmezdi) :)

0|0
    0|0
    • Hayır şimdi topa doğru hareketlense ve arkadan ofsaytta olmayan biri gelse ofsayt olmaz. Hatta geçen sene emenikenin öyle bir golü vardı

• ofsaytta kalan oyuncu topa hareketlenmez se bayrak kalkmaz oyun devam eder. ancak rakip oyuncu topu kornere atarsa top haksız şekilde karşı tarafa geçmiş olur hakemde bunu önlemek topu kornere atan takım a topu vermek için bayrağını kaldırıp en direkt serbest vuruş verir. kısacası saçma değil sen anlayamamışsın canısı

0|0
    0|0
    • Gayet iyi anladım sen beni pek anlamadın galiba ben görüsümü belirtiyorum. Ofsayt olması için adam dokunmali bence.

• Size böyle küçük dağları ben yarattım havasıyla konuşma hakkını kim veriyor çok merak ediyorum 18 yaşındasın daha havalara kelimelere bak sanki bana Atom icat ediyor.

• Kısasa kısas canım 😄 hahah sen sanki 24 olmuşsun atomumu parçaladın da mı geldin buraya?

• bu yan hakem için eksi puan demektir. ben 1 keresinde cezaya düşmüştüm :)

0|0
    0|0
    • Ofsayt değil mi şimdi?

• Favori golüm bu ☺ buna bile ofsayt diyenler vardı geçen sene hey gidi günler 😂

• demeleri normal çünkü kural o golden yakın zaman önce değişmişti bundan 5 sene önceye göre bu pozisyon ofsayt :) ben bir kere dalgınlığıma geldi kaldırdım bayrağı pozisyon gol oldu hakem bana uymadı sonra cezaya düştüm :)

• adama degmesine gerek yok pası veren adamın top ayagından cıktıgı anda diger adamın ofsaytta olmaması lazım

0|0
    0|0
  • Hareketlendiyse ofsayt olur topa degmesine gerek yok

0|0
    0|0
  • sorun degıl topun ayaktan cıktıgı an onemlı.

0|0
    0|0
  • ne diosun yaaaa:)))

0|0
    0|0
  • aktıf alan da başka futbolcu yoksa normal ama bölgeye gelen bırı varsa yanlış. bıde kalecının görüşünü engellıyorsa yına bayrak kalkar

0|0
    0|0
  • . bu kizla evlenilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hareket varsa ofsayt olur topa degmeye gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...