Hiç düşündünüz mü? Siz olmasaydınız ne olurdu?

Kendi kendinize sorduğunuz oldu mu hiç? 'Acaba şu kocaman dünyada bir ben eksik olsam ne olurdu?' diye.Acaba olmamanızdan karlı mı çıkardınız zararlı mı?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Fark eden bir şey olmazdı herkes aynı yaşantısına devam ederdi , boşluğu hisseden sadece sen olurdun ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hayatında olduğum her insan eminim ki yasamları boyunca olan gülümsemelerinin %10unu kaybederlerdi

özellikle cikolata yerkenki halim :D

0|0
    0|0
  • Hiç..

0|1
    0|0
  • hiç bi şey olmazdı dünya aynı düzen devam ederdi..

0|0
    0|0
  • bilmem. benim içinde bulunduğum durumlar başka türlü olurdu. ama olmasam benim için iyiydi.

0|0
    0|0
  • bir insan bile olmasaydı yaşamış ya da yaşıyor olanlardan dünya daha farklı olurdu

0|0
    0|0
  • Bir nane olmazdı.

0|0
    0|0
  • olmak fiiliyatı olmazdı

0|0
    0|0
  • Hiçbirşeyi olmazdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• dünyayı bilmemde kara gecek bi sürü kişi biliyom :)))

0|0
    0|0
  • dünyanın bilmem kaç senedir varolduğu söyleniyor, ben 1980 doğumluyum, yani o tarihten önce ben yoktum ve hiç bişey olmadı, ben öldükten sonrada hiç bişey olmayacak, varlığımın yada yokluğumun pek anlam ifade edeceğini sanmıyorum, kısacası hiç bişey olmazdı :)

0|0
    0|0
  • bunun cevabını ancak hayatımın sonunda verebilirim.

0|1
    0|0
  • Mevlananın bi sözü vardı bosuna kibirlenip böbürlenme sen olmasan da olurdu gibi. bu soruyu ben de düşünürüm cogu zaman 100 milyar insan gelmiş geçmiş. Ben olmasaydım hiç bişi değişmezdi yalan dünya dönmeye devam ederdi:D

0|0
    0|0
  • Doğmasaydım canım sıkılırdı be.

0|0
    0|0
  • İşte ALLAH'tan başkası değer vermiyor anla.

0|0
    0|0
  • ben yoksam hiçbir şey yok. dolayısıyla düşünmeye gerek de yok

0|0
    0|0

• dünya daha güzel olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...