Spor yapar mısınız? en çok hangi sporu seviyosunuz?

Ben en çok ağırlık kaldırmayı seviyorum, futbol basketbol gibi beceri gerektirenler de iyi olduğum söylenemez :D

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Zumba dansı

0|0
    0|1
  • Fitness yapıyorum haftada beş gün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yanlış anlama da ağırlıkta da iyi olduğun pek söylenemez gördüğüm kadarıyla tamam güzel vücut yapmışsın ama o yağ oranı nedir öyle bu arana hani baklavalar? Yaptığın işin hakkını ver. Böyle yazdım da spordan anlamıyorum sanma! 3 sene profesyonel olarak fitness yaptım. 4 er 5 er setlerle çok ağır programlarla çalıştım oradan biliyorum. Genel olarak beceri gerektiren sporların hemen hepsinde iyiyimdir de şu anda fazla kondisyon gerektirmediği için basketbolu daha çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • hacım daha 1 yıldır yapıyorum öncesinde 15 kilo fazlam vardı, yavaş yavaş bu işler sen de biliyorsun. yağ oranu yüzde 12, 8'e düşürmek için içkiyi falan tamamen kesmem gerekiyor, onu da yapamıyorum.

• Dostum ya spor için zararlı olan şeyleri keseceksin ya da bu yağlı hale devam edeceksin. Yağ oranını sırf yağ yüzdeni düşürmek için yapma, sonra sağlığından olursun. Güzel bir görüntüye kavuş eğer yarışmalara katılmayacaksan bu kadarı yeter. Takviye almanı da tavsiye etmiyorum onun yerine öğün ve kaliteli öğün sayısını arttır yeter dostum. Son olarak 1 senedir gidiyormuşsun epey bir şey öğrenmişsindir ama son tekrarlar çok önemli son seti son 4-5 tekrarı ağır çalış kas ve güç kazanımı için son 2-3 tekrar hayati önem taşıyor sakın ihmal etme

• futbolu severim ama takım oyunu olduğu ve tanımadığın ortamda adam toplamak zor olduğu için bu günlerde alabildiğine yardırıyorum koşuyorum yani :)

0|0
    0|0
  • Kucukken yuzme yapiyodum cok seviyodum hala seviyorum ama biraktim ve gurese merak sardim iki senedir aktif olarak yapiyorum

0|0
    0|0
  • Taekwondo yapiorm kanka :)

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • evet yaparım barfiks süperdir

0|0
    0|0
  • Hep fitness sorusu sorup vücudunu gösteriyorsun millete bıkmadın mı aynı sorulardan

0|0
    0|0
    • al kapalı sordum ammk. 20 tane soru sormuşum sadece 3 tanesi sporla alakalı. bu ne çekemezilik la?

Yükleniyor...